Pierwsze zwycięstwo na własnym boisku.

• autor: radiino, 2010-10-24 13:24

Kolorowi 4:3 (1:2) Noteć Gębice

Gracze z Kruszy pokonali rywali po bramkach: 2 Grabowski, M.Szatkowski i Kuciński

Mecz obfitował dużą ilością kartek, oraz częstymi błędami arbitrów.

W dzisiejszym spotkaniu nasz zespół odniósł pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością , Pomimo że od 20 min Kolorowi grali w osłabieniu ( czerwona karta Sibory )udało się zdobyc bardzo ważne trzy punkty .

Bramki :Dorian Grabowski 2 , Miroslaw Szatkowski  ,Rafał Kuciński

Skład :Popielewski , Czerwiński ,Skowroński , Czerwiński , Puchalski ( 87 Grabowski ),Sibora 20 min  +Sibora Michalczyk , Stępień , Szatkowski ( 78 Sarnecki )  ,Kuciński  ( Szatkowski 88,)

Pierwsza  połowa to ataki naszej drużyny . W 10 min bramkę z rzut wolnego zdobywając a Gębiczanie. W 17 min. goście prowadzą już 2:0 strzelając bramkę w taki sam sposób . w 19 min. sędzia tego spotkania nie odgwizduje karnego i Siborę ponoszą nerwy  w wyniku czego otrzymuje czerwoną kartke . W 30 min kontaktową bramkę zdobywa Grabowski .

W drugiej części spotkania bramkę na 2:2 zdobywa z rzutu karnego Szatkowski w 56 . W 65 Grabowski strzela bramkę na 3:2. Na odpowiedz nie musieliśmy długo czekać gdyż po min Gębiczanie doprowadzają do remisu .Bramkę na wagę trzech punktów zdobywa Kuciński w 76 min .

Decydujący moment ; Czerwona kartka Sibory .Goście pomimo ze grali przez 60 min w przewadze nie potrafili tego wykorzystać oraz bramka kontaktowa na 2:1 zdobyta przez Grabowskiego po dziecinnym błędzie bramkarza przyjezdnych

Akcja meczu : Bramka zdobyta przez Kucinskiego była strzelona podobnie jak w Kolodziejewie

Bohater meczu : cały zespół zasłużył na pochwalę  .W końcu wstrzelał się Grabowski i Kuciński . Negatywnym bohaterem tego spotkania był sędzia .

Wynik meczu : Zwycięstwo naszej drużyny w pełni zasłużone . Gębice swoje trzy bramki zdobyli po stałych fragmentach gry i pomimo ze grali w przewadze jednego zawodnika przez 60 min nie potrafili tego wykorzystać .Po zmianie stron szybko strzelona bramka na 2:2 dodała nam skrzydeł i całe spotkanie wygraliśmy . Tak słabego sędziowania jeszcze w obecnym sezonie nie widzieliśmy . Jena jak i druga strona narzekała na pracę arbitrów . Było to pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością w tym sezonie . Za tydzień w niedzielę zagramy z Piatem Złotniki Kujawskie i to goście będą faworytem tego pojedynku

autor: ~....kierownik 2010-10-24 15:17:29

avatar Grtuluję zwycięstwa.Są jeszcze dwie kolejki i cała wiosna,dcie radę:)Witek i Dorian się rozstrzelali,jeszcze Piotr coś dorzuci i będzie super.

autor: ~anonim 2010-10-24 15:52:48

autor: ~radiino 2010-10-24 20:24:43

avatar nasz bramkarz tez dostał zółtą ;)

autor: ~ja 2010-10-24 21:15:26

avatar Siedem punktów to za mało by w "A" klasie się zostało!!!

autor: ~chudy 794 2010-10-24 22:58:47

avatar poprawilem :)

autor: ~ja 2010-10-25 22:05:45

avatar Piast jest do ogrania.Waszym atutem jest boisko (czytaj KARTOFLISKO).Kretowiny, dziury nie dają pograć "technicznie".Licze na wygraną Kolorowych!

autor: ~kokojambo 2010-10-26 17:53:33

avatar urWiecie punkty korwa ze zlotnik nww stawia.POZDRO

autor: ~SET 2010-10-28 10:51:54

avatar Piast to silna drużyna.A Burza żeby awansować musi wygrać w Złotnikach.To dopiero będzie mecz!!!!!!!!Piast jest faworytem ale w piłce wszystko możliwe!!!No właśnie to wasze boisko-kartoflisko......!!