emocjonujące derby

• autor: chudy794, 2010-09-11 20:28

Derby dla Noteci

Kolorowi  -  Noteć Inowrocław   0  :  2  ( 0 : 0 )

Kolorowi : Radomski . Skowroński ,Paweł Czerwiński  ,Puchalski Piotr Czerwiński  , Grabowski ( R ,Szatkowski 70 ) , Michalczyk  ( 65 Stępień ), Kempski , Sibora . Kuciński , Szatkowski ( 78 Pomieciński )

Siedem żółtych kartek , jedna czerwona ( za 2 żk ) ,dwóch zawodników z rozciętymi głowami  .zwycięstwo Inowrocławskiej Noteci oraz słaba postawa sędziego  , tak w kilku zdaniach można podsumować derbowy pojedynek Kolorowi - Noteć .

Pierwsza połowa to  gra głównie w środku pola . Jedna jak i druga drużyna nie chciała stracić bramki  Sytuacji na strzelenie bramki nie wykorzystali Szatkowski oraz Kuciński

Początek drugiej połowy to ataki Noteci które kończyły się na dwudziestym metrze . W 58 min Kuciński marnuje sytuację sam na sam z bramkarzem .Po chwili w jeszcze lepszej sytuacji znalazł się Sibora . Jednak nie wykorzystane sytuacje się mszczą i w 68 min. goście obejmują prowadzenie . W 80 min po strzale Rafala Szatkowskiego piłka trafia w słupek. W 87 min. goście wykorzystują rzut karny i ustalają wynik meczu na 2 :0

Decydujący moment : Przy wyniku 0:0 mieliśmy dwie sytuację na strzelenie bramki i je nie wykorzystaliśmy . Sytuacje się zemściły i goście strzelili nam dwie bramki .

Najładniejsza akcja : To ta w której Sibora zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem gości . Piłkę po faulu  ( gdy goście dyskutowali z arbitrem ) szybko rozegrał Kempski , podał  ją do wychodzącego na czystą pozycję Sibory a ten strzela obok wybiegającego bramkarza .

Bohater mecz :Trudno o jakiegoś bohatera . Drużyna może nie zagrała zle , ale nie wykorzystała chociaż jednej sytuacji której miała

Wynik meczu ; Przed meczem drużyna chciała ugrać choć jeden punkt . Może z przebiegu meczu drużyna Noteci była lepsza , ale to my mieliśmy więcej sytuacji na strzelenie bramki . W piłce jest tak że ten co strzela bramki - wygrywa. Bardzo słaby poziom sędziowania. Przy czerwonej kartce wyrazny błąd popelnił sędzia tego spotkania pan Jędrzejczak  który powinien odgwizdać faul na zawodniku przyjezdnych , Odgwizdał co innego i za pyskówkę Gajkowski  ujrzał 2 żk. . Remis należał się naszej drużynie ale ...wygrywa ten co strzela bramki.

autor: ~heh 2010-09-12 08:56:52

avatar B-klasa! B-klasa już niedługo bo tam wasze miejsce jest!! :)))

autor: ~andrzej63-46 2010-09-13 22:10:15

avatar Tak panowie - nie którzy sędziowie to totalna pomyłka.