Mały niedosyt - remis w ciemno

• autor: chudy794, 2010-08-14 19:30

Kolorowi   LZS Jadowniki  2  :  2  ( 1 : 0 )

Od jednego punktu ale jak i cennego nasza drużyna rozpoczęła rundę jesienną . Drużyna z Jadownik musiała się zadowolić choć z jednego punktu gdyż do remisu doprowadziła w 90 min. Z góry nasz zespoł był skazany na porażkę ale w dzisiejszym spotkaniu pokazaliśmy że nazwiska nie grają .Drużyna w porównaniu do meczy towarzyskich była nie do poznania.

KOLOROWI              JADOWNIKI

2                                      2

Majtczak 31

Grabowski 77

Pierwsza połowa to typowo kontrolowanie przeciwnika . Żadna z drużyn nie chciała stracić bramki .Dopiero w 31 min . Majtczak zdobył prowadzenie dla naszego zespołu . W zamieszaniu podbramkowym piłkę zle wybił zawodnik LZS- su ,Ta powędrowała do Majtczaka który zdecydował się na strzał z 16 m i bramkarz przyjezdnych był bez szans .

Początek drugiej połowy to przewaga przyjezdnych . Na efekty nie trzeba było długo czekać . W 52 min zawodnik Jadownik jest faulowany w polu karnym . Goście pewnie wykorzystują rzut karny i doprowadzają do remisu . Od tej częsci meczu to goście zaczęli dyktować warunki na boisku . W 77 min  prowadzenie obejmuje nasz zespoł po strzale Grabowskiego a w 90 goście doprowadzają do wyrównania .

Najładniejsza akcja : W naszej drużynie to akcja po której nasz zespól  zdobył prowadzenie 2:1 . Piłka z boku boiska powędrowala prosto pod nogi Grabowskiego a ten ze spokojem minął obrońcę i uderzył lewą nogą i mogliśmy się ciszyć z prowadzenia . Natomiast z drużynie Jadownik akcja po której padło wyrównanie . Lewą stroną piłkę pociągnął pomocnik Jadownik który podał piłkę do środka a tam jego koledzy dokonali formalności .

Decydujący moment : Przy wyniku 1:1 sędzia tego spotkania nie dopatrzył się ręki naszego obrońcy ...kto wie co by było dalej gdyby sędzia pokazał 11 metr ?

Bohater meczu ; Drużyna nie do poznania. Cały zespół dał z siebie wszystko .Liga to liga ,a sparing to sparing . Brawo Panowie .Oby tak dalej

Wynik meczu : Drużyna Jadownik po wzmocnieniach do Kruszy przyjechała po trzy punkty i nikt tego nie ukrywał .Z góry nasz zespół był przez co niektórych kibiców skazany na porażkę .Ale w dzisiejszym spotkaniu nasz zespół pokazał wolę walki o każdy metr boiska i udowodnił że nazwiska nie grają . Przez drugą część meczu to Jadowniki dyktowały warunki na boisku . Trzeba przyznać że remis Jadownikom się należał .Najważniejsze że ligi nie zaczęliśmy od porażki ... A tym co w nas nie wierzyli utarliśmy nosa .Brawa dla KIBICÓW Jadownik za kulturalny doping . Brawo dziewczyny widać jesteście z drużyną .

Na dzisiejszy sukces zapracowali :

Popielewski , Skowroński . Czerwiński , Czerwiński , Stępień , Majtczak ( 55 Sibora ) Kempski , Grabowski , Puchalski , Szatkowski ( 80 Szatkowski ) Kuciński ( 88 Wach )

autor: toniq8 2010-08-14 22:18:11

Profil toniq8 w Futbolowo Panowie dzięki za ambicje i zdrowie pozostawione na boisku. Remis nie krzywdzi żadnej z drużyn mało brakowało do kompletu punktów.Za tydzień powinno być lepiej ,choć dzisiaj nie było żle. W końcu nie było słychać obrażliwych słów w naszym kierunku, na meczu byli prawdziwi kibice dzięki wam za to .Do zobaczenia w środę

autor: mateusz23ino 2010-08-14 22:47:53

Profil mateusz23ino w Futbolowo Brawo panowie!!! Szkoda że mnie nie było ale niestety byłem w pracy i nie mogłem się zjawić. Tomek i Dorian gratulacje dla was za zdobycie bramek i dla całej drużyny za remis z silniejszym przeciwnikiem. POZDRO KRUSZA

autor: ~lOXRaDIDleCOhmonp 2011-03-30 06:54:23

avatar Kolorowi futbolowo.. Very nice :)

autor: ~fXDzPhXd 2011-04-22 13:31:10

avatar Kolorowi futbolowo.. Awful :)

autor: ~sHiyJdcgzGMtk 2011-06-03 00:23:14

avatar Kolorowi futbolowo.. Corking :)