pechowa porażka

• autor: chudy794, 2010-06-03 21:52

Jedenaste miejsce zapewnione...a utrzymanie ?

KOLOROWI  -  NOTEĆ GĘBICE 1 : 2

Pomimo że nasza drużyna przegrała spotkanie z Gębicką Notecią ,zapewniła sobie jedenaste miejsce w ligowej tabeli na koniec rozgrywek . Czy to wystarczy aby w kolejnym sezonie nasz zespół występował  A- klasie?

Pierwszej połowie gra obu drużyn odbywała się głównie w środku boiska . Wyborne sytuacje nie wykorzystali Majtczak i Kuciński . W 20 min. goście obejmują prowadzenie. W chwilę później Raczyński odnosi kontuzję ( skręcenie kolana i naderwanie wiązadeł ) .

Druga polowa to wzajemne ataki . W 70 min. po błędzie naszego bramkarza goście prowadzą już 2:0 . W 82 Sarnecki zdobywa kontaktową bramkę . W końcówce meczu gości od utraty bramki ratuje słupek oraz obrońca który wybił piłkę z linii bramkowej .

Decydujący moment ; Przy bezbramkowym wyniku bardzo dobrych sytuacji nie wykorzystali Majtczak i Kuciński .Obojętnie który z nich by pokonał bramkarza przyjezdnych to nasz zespół objął by prowadzenie .Też sporym osłabieniem w obronie była kontuzja Raczyńskiego .

Akcja meczu : to ta w której Gębice zdobyli swą drugą bramkę .... Może to nie była najładniejsza akcja ,ale dała Gębicom trzy punkty .

Bohater meczu : W naszej drużynie na to miano zasłużył Sibora .

Wynik meczu : Kolejny raz zawiodła skuteczność. Sporo było dobrych akcji ,ale co z tego że brakowało dobrego ich wykończenia . Noteć w dzisiejszym spotkaniu pierwszy strzał na bramkę oddala w 20 min. i od razu zamieniła go na gola . Słaba skuteczność naszych napastników jest spowodowana tym że drużyna nie trenuje .Sarnecki po powrocie do drużyny zdobył swą druga bramkę pomimo że zagrał w trzech meczach ( łącznie około 120 min.) Pomimo słabej rundy wiosennej i zapewnienie sobie jedenastej pozycji naszej drużynie pozostaje czekać na rozwiązanie ligi w klasach wyższych . Czy pomimo wywalczenia bezpiecznego miejsca nasz zespół opuści szeregi A-klasy ?