Aktualności

kolejna wysoka porażka

• autor: chudy794, 2010-04-21 21:44

CZARNI  -  KOLOROWI  5 : 0  ( 3 : 0 )

W rozegranym dziś meczu nasz zespół po bardzo słabej grze uległ drużynie Czarnych aż 5 : 0 .

CZARNI  -  KOLOROWI

5                    O

Krzysztof Sobczak 3 - 12  karny ,45 , 78

Bartosz Sobociński 2 - 26 , 60

Już w pierwszej połowie gospodarze po dwóch bramkach Sobczaka i jednej Sobocińskiego prowadził 3:0 i można powiedzieć że było już po meczu .Nasz zespół pomimo iż grał z wiatrem nie potrafił wypracować sobie dogodnej sytuacji na zdobycie bramki .

W drugiej połowie na boisku istnieli już tylko gospodarze co udowodnili strzeleniem dwóch bramek.

Decydujący  moment : Wykorzystany karny szybko ustawił mecz.

Najładniejsza akcja : W tym meczu było ich kilka . W drugiej połowie z lewej strony pomocnik gospodarzy wrzuca piłkę na 11 metr  ,Ta trafia do jednego z graczy Czarnych który decyduje się na strzał z pierwszej piłki która minimalnie mija bramkę .Szafarczykowi pozostało tylko piłkę odprowadzić wzrokiem

Bohater mecz : Krzysztof Sobczak - zdobywca trzech bramek sprawił sobie miły prezent na dzisiejsze urodziny . Najserdeczniejsze życzenia od zawodników naszej drużyny .

Wynik meczu : Wygrana Czarnych w pełni zasłużona .Od wyższej porażki nasz zespół uchroniła słaba skuteczność gospodarzy . Brak w składzie Raczyńskiego  i Czerwińskiego ( dwóch naszych środkowych obrońców ) jest bardzo widoczne .Jedynie dobre spotkanie rozegrał Kowalski który w niedzielnym spotkaniu przeciwko Jadownikom nie zagra z powodu czterech żółtych kartek . W ostatnich dwóch meczach ligowych przeciwko Kościelcowi i Wierzchołkom nasz zespół stracił aż dziesięć bramek ,a żadnej nie strzelił . Teraz czeka nas mecz z Jadownikami i jest to mecz o sześć punktów .