trudny wyjazd

• autor: chudy794, 2010-04-09 08:18

CZARNI  -  KOLOROWI

SOBOTA GODZ 16

W sobotę o godz : 16 nasz zespół rozegra kolejny mecz ligowy .Ich rywalem będzie drużyna Czarnych ,która zajmuje drugie miejsce w tabeli  z dorobkiem 32 pkt.

Drużyna z Wierzchosławic to beniaminek rozgrywek . Na jesień nasz zespół pokonał sobotniego przeciwnika 2 : 1 na własnym boisku , Drużyna Czarnych gra o awans do piątej ligi i nikt tego nie ukrywa . W kadrze znajduje się kilku doświadczonych zawodników takich jak : Olszewski , Pietrzak ,Sobczak , Zawada czy pozyskany z Dąbrowski którzy sami mogą rostrzygnąć losy spotkań .Drużyna beniaminka na własnym boisku nie przegrała żadnego meczu ligowego . W ośmiu meczach zespół zdobył 22 punkty ( remis 1 : 1 z Burzą NWW ) stosunek bramek 23 : 7 .Silnym punktem drużyny jest wykonywanie stałych fragmentów gry ( rzuty rożne czy wolne )  jak i gra do ostatniego gwizdka . Czarni w kilku meczach w rundzie jesiennej zwycięstwa zapewniali sobie w ostatnich minutach meczu .. Zatem drużyna Czarnych jest bardzo groźna na wlasnym boisku . Co zrobić aby z Wierzchołek wywieź dobry wynik ?

Przede wszystkim ograniczyć faule jak najbliżej własnego pola karnego .Jak najmniej dopuszczać do strzałów spoza pola karnego ,które piłki będą wybijane na rzut rożny . Musi też być dobre krycie w szczególności przy stałych fragmentach gry . Nie może być krycia na przysłowiowy radar. I najważniejsze .Jeśli będą jakieś sytuację na strzelenie bramki należy je wykorzystać. Czarni to spotkanie aby awasować muszą wygrać .My jeśli przegramy to spotkanie nic się nie stanie bowiem będziemy mieli ważniejsze mecze w środę w Świątkowie i w niedzielę w Kruszy z Notecią Gębice .