Aktualności

Zadecydowala pierwsz polowa

• autor: socasino, 2017-10-11 21:28

NOTEĆ ;KOLOROWI  3:1

W niedzielnym pojedynku nasz zespoł przegrał z Notecia Inowroclaw 3:1 , przegrywajac do przerwy 2;0.Była to pierwsza porazka naszego zespołu.

Pierwsza polowa spotkania zdecydowanie nalezala do Noteci ,Po bramce z rzutu karnego nasz zespol nie potrafil sie odnaleśc . Mnóstwo bledów całego zespolu ktory mozna powiedziec nie wiedzial gdzie jest.W 43 min gospodarze podwyższają wynik na 2;0

Po przerwie obraz gry calkowicie sie zmienil .Już w 46 min. Artur Muzioł wyszedl sam na sam z bramkarzem gospodarzy jednak jego strzal obronił bramkarz miejscowch.W 60 min Hes zdobywa bramkę kontaktową,lecz to wszystko na co bylo stac nasz zespól w tym spotkaniu .W 75 min gospodarze zdobywaja trzecią bramkę.Parę minut wczesniej Noteć marnuje rzut karny -broni nasz bramkarz

O porażce zdecydowala zbyt duża ilość bledow naszych zawodnikow. Pierwsza polowa przypominała spotkania sparingowe.Dwa rzuty karne w tym spotkaniu były zdecydowanie niepotrzebne.W sparingach nawet bywaly po trzy.Ale kiedyś trzeba było przegrac...W następnej kolejce nasz zespół ma pauzę .Pierwotnie miał odbyć się mecz ze Zniczem Rojewo ,lecz Znicz w poniedzialek poinformowal nasz klub ze do spotkania nie dojdzie,gdyż ma klopoty z kadrą nawet na mecze ligowe