Wygrana z Kujawiakiem

• autor: socasino, 2017-09-13 15:13

W bramce Przemysław Dzienny pewny punkt naszej drużyny.

KOLOROWI : KUJAWIAK SUKOWY 4:2 (1:0)

W meczu 3 kolejki drużyna Kolorowych gościła Kujawiaka Sukowy. Po naszych zwycięstwach w ostatnich meczach przystąpiliśmy do tego spotkania mało zmobilizowani. Od początku meczu, drużyną atakującą byli goście, lecz z ich przewagi nic nie wynikało. w pierwszej połowie oddaliśmy 3 celne strzały, jednym z nich była bramka zdobyta przez Arkadiusza Czajkę 7' (1:0). Po przerwie wróciliśmy na dobre tory, czego efektem była bramka na 2:0 zdobywa ją Patryk Pomieciński 54' asystuje mu Arkadiusz Czajka. Po 6 minutach zrobiło się już 3:0. Bramkę zdobywa Łukasz Gołaszewski 60' ( rzut wolny po faulu na Arkadiuszu Czajce). Te 3 bramki i kontuzja Krzysztofa Raczyńskiego źle wpłynęły na naszą grę, mimo to po jednej z naszej akcji i faulu na Arkadiuszu Czajce rzut wolny na bramkę zamienia Patryk Hes 70' (4:0). W ostatnich minutach tracimy 2 głupie bramki (4:2) , lecz kolejne 3 punkty zostają w Kruszy.Jako drużyna zagraliśmy słaby mecz w porównaniu do zwycięstwa w Wójcinie.

W niedzielę 17.09.2017 nasz zespół podejmuje drużynę Gromu Ostrowo i z pewnością to spotkanie będzie inne od tego z Kujawiakiem Sukowy. Początek tego spotkania o godz 16:00.