Aktualności

Niespodzianka w Wojcinie

• autor: socasino, 2017-09-09 08:54

TARANT WÓJCIN : KOLOROWI KRUSZA ZAMKOWA 2:4 (1: 3)

W dniu dzisiejszym wybraliśmy się na mecz do drużyny z Wójcina. Jak pokazują statystyki między naszymi drużynami, gospodarze powinni zdobyć 3 punkty. Statystyki to jedno a mecz zweryfikował wszystko. Zacznijmy od początku. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze w naszym wykonaniu. Kilka minut po rozpoczęciu spotkania zawodnik z Kruszy nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji bramkowej. Po paru minutach ponownie nasz zawodnik źle wykonał rzut wolny ( piłka trafia w mur). W tym czasie drużyna gospodarzy próbowała przejąć inicjatywę, lecz nic im nie wychodziło. Co się odwlecze to i tak wpadnie.Po jednej z akcji Arkadiusz Czajka wycofał piłkę na 5 metr a Piotr Rezler w 15' strzałem między nogami bramkarza strzela bramkę (1:0).Drużyna Kolorowych nie zwalniała tempa. Po faulu na Patryku Hesie strzałem z rzutu wolnego popisuje się Piotr Czerwiński 22'. Strzał jest nie do obrony i mamy 2:0.Zanim drużyna gospodarzy doszła do siebie było już 3:0.Piękna kontra w naszym wykonaniu.Arkadiusz Czajka podaje prostopadłą piłkę do Patryka Hesa a ten zdobywa bramkę po rykoszecie obrońcy nie dając szans bramkarzowi.Gdy myśleliśmy już o przewie tracimy głupią bramkę na 3:1. Kilka minut później sędzia kończy pierwszą część tego meczu i do przerwy 3:1. Gdy wychodziliśmy na drugą połowę wiedzieliśmy, że Wójcin ruszy od samego początku. Gospodarze zagrali na 3 napastników. Przejęli inicjatywę lecz ich akcje były wybijane przez naszych zawodników. W 75 minucie tracimy Piotra Czerwińskiego ( kontuzja ) i po 4 minutach tracimy bramkę na 3:2. Cofnęliśmy się do obrony i mogliśmy stracić bramkę na 3:3, lecz w bramce bardzo dobrze spisał Przemysław Dzienny broniąc sytuację sam na sam. Dominacja gospodarzy jeszcze wzrosła, lecz zostali skarceni na minutę przed końcem spotkania.Dorian Grabowski podaje do Artura Muzioła 89' a ten strzela na krótki słupek ustalając wynik meczu na 4:2. Dodajmy że była to jego debiutancka pierwsza bramka w naszych barwach.Wygraliśmy będąc drużyną  lepszą przez większość tego spotkania.