Aktualności

Udany start

• autor: socasino, 2017-08-27 23:07

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy sezon 2017/18 w  B - klasie.

Na inaugurację rundy jesiennej spotkaliśmy się z drużyną LZS Wielowieś, na boisku w Kruszy Zamkowej ( Niedziela godz. 11:00 ). W drużynie gospodarzy doszło do kilku zmian kadrowych, wróciło kilku zawodników występujących w drużynie LKS Kolorowi kilka sezonów temu. Wracając do meczu.  Na dzisiejszy mecz spotkaliśmy się na godzinę przed nim, ku zaskoczeniu cała drużyna zebrała się w komplecie (17 osób), Mecz z drużyną gości rozpoczął się bardzo nerwowo w wykonaniu naszego bramkarza. Cała drużyna gospodarzy wiedziała o co gramy i to, że 3 punkty muszą zostać w Kruszy. Po 15 minutach nasza przewaga zaczęła się bardziej uwidaczniać. Drużyna gości starała się tylko kontratakować., lecz obrona gospodarzy dobrze zatrzymywała te akcje. Wielowieś zagrażała nam tylko ze stałych fragmentów gry. Naszą przewagę powinniśmy udokumentować bramkami już do przerwy, lecz nasza skuteczność pozostawiała wiele do życzenia i do przerwy było 0:0. W 2 połowę meczu weszliśmy bardzo nerwowo, lecz drużyna gości nie potrafiła tego wykorzystać. Gdy otrząsnęliśmy sie po kilku minutach, zaczęliśmy przeważać w każdym fragmencie meczu. Po jednej z kilku akcji Hes zagrał z Piotrem Czerwińskim z klepki i celnym strzałem po ziemi strzelił bramkę dla naszej drużyny na 1:0 ( 60 min).Po kilku minutach ten sam zawodnik zdobywa bramkę, lecz sędzia nie uznaje.W końcówce meczu w zamieszaniu bod bramką Łukasz Czerwiński strzela bramkę na 2:0.Cieszą punkty, lecz szkoda że marnujemy tyle sytuacji bramkowych ( cały zespół ).