Aktualności

Mały niedosyt ale...

• autor: socasino, 2014-10-26 20:53

KOLOROWI ; FREGATA 2:2 ( 1; 0 )

Tak jak zapowiadali , tak zrobili.Po cięzkim meczu nasz zespół zremisował z drużyną z Polanowic 2;2, prowadząc do przerwy 1:0.

Już w 6 min po rzucie karnym wykorzystanym przez Mateusza Siborę nasz zespoł prowadzi 1;0.Pomimo staran jednej i drugiej strony wynik do przerwy już nie uległ zmianie.

Po przerwie to nasz zespół zaczał jako pierwszy i w przeciągu 5 min stworzył sobie dwie dogodne sytuacje na strzelenie bramki.W 63 min przyjezdni doprowadzają do remisu . W 87 min to goscie obejmują prowadzenie po wykorzystanym rzucie karnym. Jednak do tego momentu przyjezdni mogli mieć mecz ustawiony jednak dobrymi interwencjami popisywał się nasz bramkarz.Radosć gości trwała zaledwie dwie minuty . W zamieszani sprytnie zachowal sie Zbigniew Sibora i dorowadzil do remisu 2:2 . Do konca spotkania wynik już nie ulegl zmianie.Po zakończonym meczu przyjezdni z opuszczonymi głowami opuszczali boisko gdyż po dzisiejszym zwycięstwie mieli by fotel lidera . A tak remis był jak najbardziej sprawiedliwy choć jednak po jednej i drugiej stronie pozostał niedosyt