Aktualności

Sparingi to nie liga

• autor: socasino, 2014-10-12 19:26

KOLOROWI ; NOTEĆ 1:1 ( 0;1 )

W dzisiejszym spotkaniu nasza drużyna zremisowala z Nocią Inowrocław 1;1 , przegrywając do przerwy 0:1. Przez 60 min stroną dominującą na boisku była Noteć  .To przyjezdni w tym czasie gry stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji po których powinni strzelic bramki, jednak dobrze dysponowany Szafarczyk był tam gdzie być powinnien i dzieki niemu możemy sie cieszyc z remisu . Szafar po powrocie do naszego klubu bedzie z pewnoscią najsilniejszym punktem druzyny . Jedyną sytuacje w pierwszej połowie dla naszej drużyny miał Chudy . W drugiej osłonie to nadal stroną dominujacą była Notec lecz od 60 min mecz sie wyrownał i w 67 Hesik doprowadził do remisu. Do konca spotkania wynik nie uległ już zmianie . Remis w tym spotkaniu dla Noteci był jak porażka a dla nas jak zwycięstwo .