ZJEDNOCZENI - KOLOROWI 3:2 ( 1:0 )

Łukasz Bandas    30               Patryk Hes  67

Adam Rychłowski  75            Arkadiusz Czajka  90

Paweł Martin   93

W rozegranym niedzielnym meczu nasz zespól przegrał z drużyną  z Szarleja 3:2 tracąc bramkę w 93 min spotkania

Początek spotkania nalezał dla naszej druzyny i w ciągu 20 minut powinniśmy powadzić . Najpierw do pustej bramki nie strzelił Wąsowski gdyż przekładał sobie pilkę z nogi na nogę i ubiegl go obrońca oraz Ł.Czerwinski który przegral pojedynek sam na sam z bramkarze gospodarzy. W 30 min gospodarze wykonują rzut wolny z 17  piłkę odbija nasz bramkarz i po dobice miejscowi prowadzą 1:0 takim wynikiem kończy sie pierwsza połowa spotkania

W drugiej oslonie gra toczyła sie przeważnie w środku boiska .w 67 min do remisu doprowadza Patryk Hes zdobywajac bramkę z rzutu wolnego .Na odpowiedz miejscowych nie trzeba było dlugo czekac .W 75 gospodarze prowadzą 2;1 . Gdy już wszyscy mysleli że spotkanie zakonczy się takim wynikiem Arkadiusz Czajka doprowadza do remisu w 90 min . Zamiast nasz zespół uszanować ten wynik popelnił bład i Zjednoczeni w 93 min strzelają bramkę i zdobywają trzy punkty