Ładowanie...

Aktualności

Porażka w drugim sparingu z Kościelcem 1:2

• autor: chudy794, 2010-02-07 21:55
Dzisiaj  nasza drużyna zagrała kolejny sparing z liderem naszej grupy ekipą z Kościelca. Przegraliśmy to spotkanie 1:2 ale cieszyć się można z faktu że w dzisiejszym meczu pojawiły się u nas dwie nowe twarze bracia Matuszakowie. Jeden z nich Kamil szczególnie dobrze pokazał się w dzisiejszym meczu strzelając piękną bramkę dla Kolorowych po bardzo ładnej wrzutce naszego prawego obrońcy Szymona Stępnia. Szkoda że nasza drużyna nie była od początku tego meczu skoncentrowana co spowodowało utratę dwóch bramek w pierwszych 10 minutach. Bo z każdą kolejną minutą było coraz lepiej i przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz zremisować bo z przebiegu gry na to zasłużyliśmy. Miejmy nadzieję że w następnych meczach będzie już tylko lepiej...