mogło być dużo lepiej

• autor: chudy794, 2010-01-02 22:05
W BRZOZIE LICZONO NA WIĘCEJ
Dziewiąte miejsce, 16 pkt, 4 zw , 4 r , 5 por. bilans  bramek 21 - 22  , tak wygląda dorobek drużyny KS Brzoza w rundzie jesiennej . Czy mogło być lepiej ?

Początek sezonu nie był udany dla Brzozy , ponieważ w pierwszych siedmiu meczach  zespół zdobył zaledwie 3 punkty i to po remisach z Chwaliszewem , Fregatą i Notecią Ino .
Na pierwsze zwycięstwo zawodnicy jak i działacze musieli czekać aż do ósmej kolejki , gdzie na własnym boisku Brzoza pokonała Piasta 4 : 3 .
Natomiast końcówka rundy była rewelacyjna . W ostatnich czterech meczach gracze z Brzozy zdobyli 10 punktów ( więcej niż w pierwszych dziewięciu spotkaniach - 6 pkt.)

Jak zespół radził sobie z drużynami 1 - 6 : Bardzo dobrze . Z drużynami z czołówki ugrał 7 pkt. Wygrane  Piastem i z Burzą , remis z Fregatą ,porażki z Kościelcem , Czarnymi i z Bąkowem . Bilans bramek 9 : 12

Z drużynami 7 - 11 . Tu słabiej .Jedyne zwycięstwo z Kolorowymi ,remis z Świątkowem i z Notecią Ino . i porażki z Gębicami i Jadownikami . Zdobytych 5 pkt. i bramki 6 : 9

Z Arkadią i Chwaliszewem . Zwycięstwo z Arkadią 5 ; 0 i remis z Chwaliszewem 1 : 1

Strzelcy : M .Bakowski 8 , R . Sobieralski 3

Niespodzianka w lidze ;  Wygrana z Piastem 4 ; 3  w ósmej kolejce gdzie na konie Brzozy widniały tylko 3 pkt.

Jakich szkoda najwięcej pkt ; W pierwszym meczu remis z Chwaliszewem i stracona bramka w 86 min. oraz na Noteci gdzie mecz można było wygrać w końcówce ( dwa słupki )

Ocena boiska : Najlepsze boisko w A- klasie .

Mecz z Kolorowymi : Do Brzozy pojechaliśmy po remis .Naszym celem było zamurować dostęp do własnej bramki i liczyć na kontry . Remis był bardzo blisko.Utracona bramka w 86 min.i zwycięstwo gospodarzy 2 : 1

O co grają  ?  W rozmowach z kilkoma zawodnikami z innych drużyn w naszej grupie ,kto zagra o awans , często padało słowo " Brzoza ". Ja uważam że Brzoza gra dobrą piłkę ale o awans do piątej ligi musi jeszcze trochę poczekać .  Brzoza spokojnie się w lidze utrzyma i na rundę wiosenną zdobędzie więcej pkt .niż w rundzie jesiennej .

Moim zdaniem : W Brzozie liczono z pewnością na wyższe miejsce niż dziewiąte . Co o tym zadecydowało że było tak słabo ? Może przetrenowanie zawodników w okresie przygotowawczym do rundy jesiennej ? Trudno powiedzieć . Brzoza gra dużo piłką , ma groźnych napastników , najlepszy obiekt w A klasie, oraz posiada bramkarza który potrafi sam wygrać mecz ,........ ale i potrafi go całkowicie zawalić