słabo na wyjazdach

• autor: chudy794, 2009-12-25 21:24
ZADECYDOWAŁA ! ... SŁABA POSTAWA CZARNYCH W MECZACH WYJAZDOWYCH
Drużyna Czarnych występująca jako tegoroczny beniaminek z dorobkiem 28 pkt. stosunkiem bramek 30 - 16 , 9 zw. 1 r . i 3 porażki uplasowała się na drugim miejscu w ligowej tabeli .Czy można postawę graczy z Wierzchoslawic uznać za niespodziankę ?

Początek rundy nie wskazywał że Czarni rundę jesienną zakończą na drugim miejscu .W pierwszych czterech meczach na koncie graczy z Wierzchoslawic widniało sześc punktów .W następnych sześciu meczach gracze z Wierzchosławic zainkasowali 16 pkt. z  18 możliwych do zdobycia .W jedenastej kolejce Czarni udali się na Rakowicza do Inowrocławskiej Noteci i przegrali po najsłabszym meczu w rundzie jesiennej. W ostatnich dwóch kolejkach Czarni zagrali z Piastem na własnym boisku i z Bąkowem na wyjeździe i w obydwóch spotkaniach wygrali i awansowali na drugie miejsce .

W meczach z drużynami 1 - 6  . jedyna porażka z Burzą NWW....... na początku rozgrywek .Wygrane a Fregatą , Bąkowem i Piastem oraz remis z Kościelcem . Zdobytych aż 10 pkt. w bramkach 10 - 8

7 - 11  . porażka z Notecią Inowrocław i Kolorowymi . Wygrane z Świątkowem, Gębicami , Jadownikami i z Brzozą  .Łącznia 12 pkt i stosunek bramek 12 - 7

Z Arkadią i Chwaliszewem : Dwie wygrane 3 : 0 i 5 : 1  i  6  pkt.

Strzelcy  : K. Sobczak 10 , T. Fajkowski 6 , B . Sobociński 5 bramek

Niespodzianka w lidze : cala postawa Czarnych w rundzie jesiennej była niespodzianką .Jeśli chodzi o mecze to  porażka z Notecią Inowrocław .

Szkoda punktów z : Kościelcem -gdyż w końcówce meczu Sobczak nie wykorzystał karnego oraz z Notecią Inowrocław. Bylem na  meczu z Notecią i przechodziłem obok sędziego liniowego w sytuacji kiedy został podyktowany rzut karny .Sędzia główny podyktował rzut karny natomiast asystent ; był innego zdania i nakazał ręką .......grać dalej .Decyzja sędziego głównego była krzywdząca dla Czarnych ,bowiem gospodarze wykorzystali karnego i na przerwę schodzili prowadząc 1 : 0 .

Ocena boiska : Po awansie na boisku w Wierzchosławicach pojawiło się ogrodzenie. Boisko jak na warunki A - klasowe wystarczające.

Mecz z Kolorowymi : Do przerwy to gracze Czarnych schodzili w wesołych nastrojach ,bowiem prowadzili  1 ; 0 . Po meczu to nasz zespół po dwóch bramkach Czerwińskiego cieszył się z wygranej 2 : 1 .Można śmiało powiedzieć że remis w tym spotkaniu byłby sprawiedliwy.

Moim zdaniem : Przed sezonem uważałem że  zespół  Czarnych może być Czarnym koniem rozgrywek i się nie myliłem . .Szkoda tylko że Czarni zawodzą w meczach wyjazdowych ale, nadrabiają to meczami na własnym boisku .Jedyna drużyna która zwycięstwa zapewniała sobie w końcowkach meczu .

Czy zagrają o awans ? : Śledząc postawę graczy z Wierzchosławic z dawnych  sezonów w A klasie można śmiało powiedzieć że .." na jesień Czarni grają ,a na wiosnę zawodzą " .Jak będzie tym razem ? .
Trudno powiedzieć jak na wiosnę zagrają zawodnicy Czarnych. Ja uważam że jeśli jest okazja na awans to trzeba o niego powalczyć ,a jeśli się nie uda mówi się trudno - chęci były. Jeśli Czarni utrzymają dobrą postawę na własnym boisku i poprawią grę na wyjazdach i oczywiście nikogo nie zlekceważą to z pewnością na jesień będą występować w roli beniaminka na / ligowych boiskach .

autor: ~messi 2009-12-26 01:47:55

avatar Nie tylko w meczu z Notecią Czarni byli krzywdzeni, w NWW, Kościelcu, ze Złotnikami chociaż mecz wygrany, w Jadownikach także... a na wiosnę zawodził będzie Kościelec:)

autor: ~tytuł 2009-12-26 11:36:43

avatar co do tytułu to nie taka słaba...  6 pozycja w tabeli w meczach wyjazdowych nie jest zła, natomiast kolorowych - 12 pozycja i 3 pkt kolorowo nie wygłąda

autor: ~chudy 794 do tytułu 2009-12-26 19:49:35

avatar Kolego. Nie wiem  czy rozumiesz treść tego tytułu ? ...Zadecydowala słaba postawa Czarnych w meczach wyjazdowych..Jeśli nie podpowiem Ci  CO MIAŁEM NA MYŚLI . W meczach wyjazdowych Czarni mieli bilans 2 zw .1 r.i 3 por.i odnosząc się do tytułu rozchodziło mi się że Czarni gdyby wygrali choć jeden mecz więcej na wyjeździe byli by na pierwszym miejscu .Ale trudno tytułu nie zrozumiałeś   :-(

autor: ~kibic Czarnych 2009-12-26 21:59:24

avatar dobrze opisane. Na pierwsze miejsce zabrakło punktów w meczach wyjazdowych .