słaba postawa Noteci Inowroclaw

• autor: chudy794, 2009-12-18 20:44
SŁABA POSTAWA NOTECI INOWROCŁAW
Dziesiąte miejsce, 16 bramek zdobytych , 21 straconych i tylko 16 punktów na rundę jesienną ,z takim dorobkiem Inowroclawska Noteć zakończyła rundę jesienną sezonu 2009 / 10.

Od porażki w Polanowicach zespół Noteci rozpoczął rundę jesienną. W następnych czterech meczach gracze z Inowroclawia nie mieli na siebie mocnych i zdobyli 8 pkt, z rzędu . W szóstej kolejce Noteć udała się do Burzy i doznała najwyższej porażki w tej rundzie 5 :2 .Następnie przyszły dwa remisy z rzędu i skromna wygrana  Chwaliszewem  1 : 0 na własnym boisku.W dziesiątej kolejce Notec pojechała do Kościelca i ....opuściła boisko w 85 min. W 11 kol. na Rakowicza zawitali Czarni i przegrali 3 : 1 .Dwa ostatnie mecze w wykonaniu Noteci były słabe .Dwie porażki i żadnej strzelonej bramki .

Jak prezentowała się Noteć z drużynami 1 - 6 . Zwycięstwo nad Czarnymi , remisy z Bąkowem i z Piastem .Porażki z : Fregatą , Burzą oraz Kościelcem . Łącznie  1 zw. 2 re . 3 por. w bramkach  8 : 13 .Ugranych 5 pkt.

Od 7 do 11 : Tu Noteć  zawaliła całą rundę . Jedyne zwycięstwo ze Świątkowem ,remisy z Brzozą i Kolorowymi Porażki z Gębicami i z Jadownikami . Zdobyte tylko 5 pkt. W bramkach skromne 5 ; 7

Z Arkadią i Chwaliszewem : Dwa skromne zwycięstwa 2 : 1 i 1 : 0 . Cieszy sześć punktów .

Najlepsi strzelcy : P.Tomkiewicz 6 bramek. M . Koczorowski 3 i A. Makowiecki 3 bramki

Niespodzianka w lidze - negatywna ; .Opuszczenie przez zespół Noteci boiska w meczu z LZS Kościelec w 85 min. Notec na ten mecz udała się bez swojego Prezesa . Śmiało można powiedzieć że ,gdyby Prezes Noteci był na tym meczu do takiej sytuacji z pewnością by nie doszło , Ale go nie było i zawodnicy jak i trener zachowali się nieprzyzwoicie .

Jakich najwięcej szkoda punktów ; Boli porażka w ostatnim meczu z Jadownikami na własnym boisku , jak remis z Brzoza.

Mecz z Kolorowymi .:   Remis 1 : 1 na naszym boisku był sprawiedliwy

Ocena boiska ; Obiekt Noteci jest bez zarzutów . Klub posiada własną halę, więc zimą gracze Noteci mają gdzie się przygotować do rundy rewanżowej .

Moim zdaniem : Inowrocławska Noteć po spadku z piątej ligi nie potrafi się pozbierać .To już kolejny sezon w którym Noteć nic nie pokazała. Drużyna jest bardzo młoda i widać braki zawodników doświadczonych .Na kilku meczach w bramce Noteci występowali zawodnicy z pola .

O co gra Noteć : W klubie liczono na wyższe miejsce niż dziesiąte i nikt tego nie ukrywał . Noteć w tej rundzie spisała się naprawdę słabiutko .Zajęcie dziesiątego miejsca świadczy o tym że Noteć w rundzie rewanżowej będzie musiała zaprezentować się znacznie lepiej niż na jesień ,bo inaczej pod koniec rundy może zrobić się nerwówka .

autor: ~nn 2009-12-19 22:46:42

avatar Z Brzozą to nie szkoda punktów. W ostatnim kwadransie gry Brzoza mogła zdobyć 3 bramki, słupki ratowały Noteć. Ten jeden punkt był wtedy sukcesem !!!