Groźni dla wszystkich

• autor: chudy794, 2009-12-08 22:39
Najlepsza runda Fregaty
Czwarte miejsce ,24 pkt zdobyte . Stosunek bramek 28- 19 , 7 zwycięstw , 3 remisy i 3 porażki z takim dorobkiem punktowym jak i bramkowym rundę jesienną zakończyli gracze Fregaty Polanowice .

Początek rundy wykonaniu Fregaty był zaskakujący . W czterech pierwszych meczach drużyna zdobyła 10 pkt .Później nadszedł mały kryzys formy i w sześciu następnych kolejkach Polanowice ugrały tylko 5 oczek .Jednak finisz Fregaty był imponujący i w trzech ostatnich meczach drużyna zdobyła komplet 9 punktów .

Jak grało się Fregacie z sąsiadami  tabeli od 1 - 6  :    Jedyne zwycięstwo z Bąkowem . Remis z Piastem i Kościelcem .Porażka z Burzą i Czarnymi .  Nie aż tak źle 5 pkt.  Bramki 8 : 9

Z drużynami 7 - 11  :   Tu znakomicie . Wygrane z Notecią Ino jak i z Gębicami , Jadownikami i Świątkowem . Jedyny remis z Brzozą . Porażka tylko z Kolorowymi . Zdobyte 13 pkt. i stosunek bramek 11 : 9 .

Z Arkadią i Zjednoczonymi : Wysokie wygrane 4: 1 i 5 : 0  Komplet 6 pkt. i bilans bramkowy 9 :1

Strzelcy  : S . Burdziński 9 bramek , P . Walczak  4 bramki , M . Kaźmierski i S ,Walczak po 3 trafienia .

Niespodzianka w lidze ; Można za taką uznać porażkę z Kolorowymi 3 : 1

Jakich szkoda pkt : Z pewnością z Kolorowymi  jak i z Burzą NWW  gdzie rzutu karnego nie wykorzystał M . Burdziński .Można też żałować porażki z Czarnymi , gdzie gospodarze Czarni zdobyli bramkę na wagę trzech pkt w końcówce meczu .

Ocena boiska ; Tu żadna z drużyn nie powinna mieć pretensji . Duże i szerokie boisko przed każdym meczem jest wałowane - widać dobrą pracę gospodarza obiektu .Szatnia przy boisku . Jedynie czego szkoda to brak pryszniców w szatni gości .

Moim zdaniem : Drużyna Fregaty jest bardzo wymagającym rywalem dla każdego . Zespól na dobre zaklimatyzował się w A- klasie w której gra już kilka sezonów. Rundę jesienną Fregata może uznać za udaną .

Czy zagrają o awans ? : Trudno tu powiedzieć co Fregata zagra na wiosnę . Nikt nie obstawia że Polanowice awansują . Jeśli okres przygotowawczy zespół przepracuje bardzo dobrze to Fregata może zaskoczyć wszystkich i czerwcu świętować awans ?

autor: ~kujawy 2009-12-09 13:10:44

avatar Kiedy macie pierwszy trening lub sparing bo kilku zawodników z V ligowych Kujaw chciałoby przyjechac!!!??

autor: ~kolorowi 2009-12-09 18:14:55

avatar pierwszy trening mamy zaplanowany na 12 sycznia

autor: ~!!1!! 2009-12-17 11:40:28

avatar Czarni wejda i koscielec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor: ~anonim 2010-01-06 18:15:01

avatar m,.