Co pokazali gracze z Gębic

• autor: chudy794, 2009-11-28 13:23
O  ósmej drużynie w A klasie - Noteci Gębice
Noteć Gębice z dorobkiem 17pkt. zajmuje po rundzie jesiennej ósme miejsce w tabeli . Tak grali gracze z Gębic.
Po pierwszych trzech meczach z Bąkowem , Arkadią i z Burzą NWW  zespół z Gębic z dorobkiem jednopunktowym zajmował 12 miejsce w tabeli . Po trzech nieudanych meczach nadeszła znakomita passa - czterech zwycięstw z rzędu i awans na fotel lidera rozgrywek.Ale jak bywa w sporcie dobra passa musi się kiedyś skończyć .W ósmej kolejce zawodnicy Noteci przegrali na wyjeździe z Czarnymi i przyszedł  znowu  kryzys .W ostatnich sześciu meczach drużyna zdobyła cztery pkt. Wygrała z Notecią Inowrocław i zremisowała z Jadownikami .
W trzynastu rozegranych meczach zawodnicy z Gębic zdobyli 22 bramki a stracili 26 . Na swoim koncie mają 5 zw , 2 re. i 6 porażek .

Jak Noteć radziła sobie z drużynami z czuba tabeli : Od pozycji 1-6 gracze z Gębic spisali się bardzo słabo.Przegrali z : Bąkowem , Burzą ,Czarnymi , Fregatą i Piastem .Jako jedyna drużyna pokonała lidera rozgrywek LZS Kościelec . Tylko 3 pkt. z drużynami z górnej części tabeli i stosunek bramek 7 : 20

Z drużynami ze  środka tabeli : Tu drużyna z Gębic spisala się dobrze . Wygrała bowiem z Brzozą , Notecią ,Kolorowymi i zremisowała z Jadownikami .  Jedyna porażka z LZS Świątkowo .Z drużynami ze środka tabeli niezły bilans 10 pkt. i stosunek bramek 9 : 4

Z drużynami z dolnej części tabeli . Wygrana z Chwaliszewem i remis z Arkadią . Zdobyte 4 pkt. i bilans bramkowy  6 :2 .

Niespodzianka w lidze : Pokonanie drużyny z Kościelca i tylko remis z Arkadią.

Najskuteczniejsi zawodnicy : P . Pacia i S . Szpulecki po 6 bramek oraz G . Cedro 3 bramki

Boisko : Noteć swoje mecze rozgrywała w Dąbrówce jak gospodarz bowiem boisko w Gębicach jest remontowane i z pewnością w przyszłym sezonie będzie jedne z lepszych w A - klasie .

Jakich najwięcej szkoda pkt.: Po sezonie najwięcej piłkarzy z Noteci boli remis z drużyną z Arkadii .Z pewnością też szkoda straconych pkt z Jadownikami . gdyby w tych dwóch meczach drużyna z Gębic zdobyła 6 pkt. a nie 2  , to miejsce w tabeli byłoby wyższe.

Moim zdaniem : Zespól Noteci z pewnością utrzyma się w lidze. Potrafi sobie dobrze radzić z drużynami ze środka tabeli, obojętnie czy gra jako gospodarz czy , jako gość . Przed sezonem zespół wzmocniło kilku graczy z rezerw Pogoni Mogilno ,która po spadku drużyny do B- klasy zdecydowali się ,wycofać zespól z rozgrywek .Szkoda tylko że drużyna nie potrafi wygrywać z zespołami z górnej części tabeli bo wtedy była by bardzo groźna dla wszystkich