Ostatnie 90 minut tej rundy

• autor: chudy794, 2009-11-09 22:49
KS BRZOZA  -  KOLOROWI

środa 11 listopad , godz 12

W trzynastej kolejce spotkań nasz zespół udaje się na mecz do Brzozy .Mecz zapowiada ię ciekawie bo pomiędzy naszymi drużynami jest tylko jeden punkt różnicy.

Brzoza z dorobkiem 13 pkt. zajmuje dwunaste miejsce w tabeli. Jak dotychczas strzeliła swym przeciwnikom 18 bramek a straciła 25 . W ostatnich siedmiu meczach nasz środowy przeciwnik zdobył dwanaście pkt. A od trzech ostatnich spotkań  jest nie pokonany .
Brzoza posiada bardzo dobry duet napastników Sobieralski  ( 7 bramek )- Bąkowski ( 3 bramki ) . Nie należy też zapominać o groźnym  Łatasiu i Kamińskim .
Na własnym boisku Brzoza zdobyła w 5 meczach 7 pkt . Stosunek bramek 10:8 .Największe zwycięstwo nasz przeciwnik odniósł w meczu z Arkadią ,wygrywając 5:0 po wszystkich bramkach Michała Bąkowskiego .

Nasz środowy przeciwnik gra bardzo dobrze ,choć zajmuje obecnie 12 miejsce to z pewnością stać go na wyższe miejsce w lidze. Duet bardzo szybkich i często zmieniających się pozycjami napastników jest bardzo trudny do zatrzymania. Aby wygrać ten mecz z pewnością musimy tych dwóch napastników wyeliminować z gry. W obronie nie można popełnić takich prostych błędów jak w ostatnim meczu , wynikiem czego padły dwie bramki.Na bardzo dobrym i dużym boisku będzie można dużo pograć piłką .Wygrany tego spotkania  z pewnością awansuje w tabeli. A mecz z pewnością zapowiada się ciekawie bo obie drużyny potrzebują punktów. Kto w wesołych humorach zakończy rundę jesienną sezonu 2009 / 10?  - zobaczymy .

Sędziowie spotkania : Dojaś , Brzeziński ,Kuśniarek  ze Żnina

Wyjazd na mecz o godz 10 od Buzuka a o 10:15 z Kruszy