cieszy jeden pkt.

• autor: chudy794, 2009-10-04 13:24
KOLOROWI  -  NOTEĆ INOWROCŁAW   1 : 1  ( 1 : 0 )

KOLOROWI            NOTEĆ INOWROCŁAW  1 : 1   ( 1 : 0 )

Krzysztof Raczyński 18             Koczorowski 63

Kartki : Dariusz Czerwiński ( żk ) NOT

Skład : Szafarczyk, Skowroński ,Raczyński ,Majtczak ,Krotoszyński ( Derenda 71 ), Sibora ,Michalczyk  ,Stępień ,Grabowski ,Kuciński ( Pomieciński 65 ) Radomski ( Kasprzak 78 )

Pierwsza połowa w wykonaniu naszej drużyny była dobra.Jedyną bramkę w tym czasie gry zdobył nasz obrońca Krzysztof Raczyński ,z rzutu wolnego.

W drugiej połowie goście chcieli zdobyć jak najszybciej kontaktową bramkę i zmienić losy spotkania na swoją korzyść. W 55 min, po strzale Sibory z 25 m.od utraty drugiej bramki gości,ratuje poprzeczka.  A w 63 min.do remisu doprowadza Koczrowski i goście wracają z jednym pkt. do Inowroclawia.

Decydujący moment : można powiedzieć że były dwa takie momenty. Pierwszy - gdyby piłka po strzale Sibory wylądowała w bramce byłoby dwa zero i gością trudno by bylo odrobić straty . Ten drugi przy remisie . Piłka po strzale zawodnika Noteci zmierzała do pustej bramki. Jednak na miejscu był nasz obrońca Stępień i zażegnał niebezpieczeństwa.

Najładniejsza akcja : strzał Sibory z 25 m.w poprzeczkę.Bramkarz Noteci nawet nie zareagował.

Bohater meczu :  Pomimo że Tomek Majtczak ma 36 lat był wyróżniającym się zawodnikiem meczu.Byl to jego najlepszy mecz w tej rundzie oraz cały zespól.

Wynik meczu : Noteć nie ukrywała że do Kruszy przyjechała zgarnąć kpt. punktów. Nasz zespól na własnym boisku jest groźny dla każdego i  grał trzy pkt.  To już kolejny mecz w którym zespól nie gra w podstawowym składzie ale pomimo tego zdobywa punkty. W ostatnich trzech meczach ,drużyna grała z bardzo wymaganymi rywalami i.......zdobyła siedem pkt. Nikt nie stawiał że zwyciężymy z Jadownikami oraz w Polanowicach. Remis z drużyną Noteci jest sprawiedliwym wynikiem. Drużyna z każdym meczem gra coraz lepiej .Cieszy postawa zespołu i atmosfera w drużynie.Oby tak dalej.

autor: ~? 2009-10-04 16:58:00

avatar jak już to Koczorowski

autor: ~johnny 2009-10-04 17:29:09

avatar błąd został już naprawiony :)Co do gry Kolorowych w meczu to pierwsza połowa była w Waszym wykonaniu naprawdę dobra.. Jednak w drugiej wyszło na jaw przygotowanie kondycyjne... tzn.. jego brak...70 minuta spotkania a kilku piłkarzy słania się na nogach... Tak nie może być panowie!!!!! Pod tym względem dużo pracy przed Wami...