Ciche derby ?

• autor: chudy794, 2009-10-01 00:04
KOLOROWI  - NOTEĆ INOWROCŁAW

4 październik godz.11
W ósmej kolejce spotkań ,nasza drużyna seniorów, na własnym boisku gości Noteć Inowrocław, która z dorobkiem dziewięciu pkt. zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli.
Jak dotychczas zespól z inowrocławia w rozgrywkach zawodzi. Noteć przed rozgrywkami uznawana była za jednego z kandydatów do awansu. W siedmiu meczach zespól Noteci zanotował : dwa zwycięstwa ,trzy remisy i dwie porażki. Choć Noteć zajmuje obecnie niższe miejsce niż nasza drużyna , to o zwycięstwo będzie nie zwykle ciężko. Nasz zespól na własnym boisku radzi sobie przyzwoicie,natomiast drużyna z Inowroclawi na wyjazdach gra lepiej niż u siebie. To jest kolejny mecz w którym nasz zespól jest osłabiony kilkoma podstawowymi graczami. Na pewno nie zagrają : Kowalski, Piotr Czerwiński i Stępień ,ale reszta zespołu podbudowana zwycięstwem w Polanowicach, zapowiada walkę o kolejne trzy pkt.  Dużo do udowodnienia będzie miał nasz bramkarz, który przez kilka sezonów występował w drużynie Noteci. Mecz więc zapowiada się ciekawie.

autor: Damiano1992 2009-10-01 00:48:17

Profil Damiano1992 w Futbolowo Myślę że damy radę, jesteśmy wszyscy w gazie, nie tylko Gazol :), możemy spokojnie myśleć o punktach, choć mecz zapowiada się ciężko. pozdro :)

autor: ~kolorowi 13 2009-10-01 00:51:30

avatar atmosfera w drużynie jest super.Możemy ograć każdego.

autor: ~radiino 2009-10-01 06:47:50

avatar mam nadzieje że Piotr Czerwiński nie zagra z powodu kartek, a nie kontuzji, bo byłby potrzebny NAM do kolejnego wyjazdowego zwycięstwa :) hehe

autor: ~m(L)ody 2009-10-01 09:21:05

avatar a ja załatwołem sobie wolne na niedziele:) a wiecie co to znaczy ehehe, kolejne 3 pkt. zostają w Kruszy. pzdr

autor: ~kpf 2009-10-01 22:26:18

avatar Redakcja nowo powstającego serwisu o Kujawsko - Pomorskiej piłce nożnej (od II ligi do b klasy)- www.kpfutbol.pl ogłasza nabór do redakcji. Jeśli chcesz sprawdzić się w roli korespondenta lub dziennikarza, chcesz być rozpoznawalny w regionie zgłoś się do nas. Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie na maila redakcja@kpfutbol.pl swojego imienia i nazwiska, wieku, numeru kontaktowego (gg) oraz jaką ligą i zespołami chcięliby się zajmować. Odpiszemy na każdego maila! Pozdrawiamy, redakcja.

autor: szafar 2009-10-02 17:30:12

Profil szafar w Futbolowo Panowie w niedzielę pełna mobilizacja. Trzeba pokazać, że ostatnie zwycięstwa nie były przypadkowe i zrobić wszystko by 3 pkt. zostały w KRUSZY. A na Noteć chyba nikogo motywować dodatkowo nie trzeba.

autor: ~Kierownik 2009-10-03 21:07:35

avatar Nasi juniorzy przegrali ale seniorzy w niedzielę sobie odbiją:)Panowie Alleluja i do przodu:)

autor: ~kolorowi 13 2009-10-04 02:19:03

avatar Jeśli trzy pkt.zostaną w Kruszy to wiecie jaki za tydzień będzie mecz kolejki ? Piast - Kolorowi.