Aktualności

Porażka naszych junorów

• autor: chudy794, 2009-09-26 20:40
KOLOROWI  -  CUIAVIA  INOWROCŁAW   2 : 8  ( 2:4 )
W czwartej kolejce spotkań nasz zespół juniora młodszego poniósł czwartą porażkę z rzędu. Tym razem na własnym boisku musiał uznać wyższość rywala z Inowrocławia. Cuiavia okazała się lepsza i wygrała 8:2. Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Patryk Hes. Mecz toczył się pod dyktando drużyny gości, którzy wygrali zasłużenie.

Na usprawiedliwienie naszej drużyny można powiedzieć zasługuje fakt,że był to naszych młodszych kolegów ,dopiero czwarty mecz w ligowy w życiu. Drużyna została zgłoszona do rozgrywek w połowie sierpnia, a tylko 12 zawodników  na dwa dni przed ligą, zostało zgłoszonych. . Drużyna juniora młodszego do meczy mistrzowskich przystąpiła bez żadnych treningów i żadnego ogrania .Z biegiem czasu chłopaki się ograją ,stworzą niezłą drużynę a na wiosnę będą już trudną drużyną do ogrania i z pewnością zdobędą kilka pkt.  Zobaczycie sami.