Maciej Kowalski  79           Adrian Bogusz  40
Piotr Czerwiński  87

Kartki KOL: Piotr Czerwiński ( żk )  ZJE: Poznański ( czer )

Skład : Szafarczyk, Paweł Czerwiński, Krotoszyński, Skowroński, Piotr Czerwiński,Sibora ( Pomieciński 46) Kowalski, Stępień (Michalczyk 63 ) Grabowski, Kuciński (Derenda 80 ),  Majtczak

Pierwsza połowa meczu to zdecydowana przewaga beniaminka z Chwaliszewa. Nasz zespół w tym okresie gry stworzył sobie tylko dwie sytuacje strzeleckie w 6 i 15 min meczu.Pierwsza i trzecia bramka do przyjezdnych wpadła po błędzie naszych obrońców, natomiast druga po rykoszecie.Tak więc na przerwę nasza drużyna schodziła w niewesołych humorach.

Po spokojnej przerwie cel jaki sobie postawiła drużyna to :strzelenie jak najszybciej bramki kontaktowej i tak się stało. W  58 min w polu karnym sfaulowany zostaje Pomieciński i Piotr Czewriński zamienia go na gola.W 67 po szybkiej akcji ten sam zawodnik strzela bramkę na 2:3 a bramkę na 3:3 zdobywa Kowalski W 87 min Piotr Czerwiński wykonuje rzut wolny i zdobywa zwycięskiego gola.

Decydujący moment  :  Goście gdyby wykorzystali jedną z dwóch sytuacji jakie mieli zaraz po przerwie tj .słupek oraz wybicie piłki przez Pawła Czerwińskiego z lini bramkowej to potkanie by wygrali bardzo wysoko

Najładniejsza akcja : To ta jak Kolorowi zdobyli drugiego gola.Piłkę w środku pola przejął Piotr Czerwiński , podał ją do Kucińskiego a ten odegrał ją od razu do środka .Tam sprytnie przepuszcza ją Pomieciński a Czerwiński zamienia go na gola i jet 2:3

Bohater meczu : Pomimo że Czerwiński zdobył trzy golę na słowa uznania zasługuje cały zespół.W drugiej połowie zagrała cała drużyna i jest to zasługa wszystkich zawodników nie tylko jednego ,

Wynik meczu ; Gdyby mecz trwał 45min to trzy pkt pojechałyby do Chwaliszewa.Na przerwę Kolorowi schodzili z puszczonymi głowami ,nikt do nikogo się nie odzywał, każdy bowiem wiedział co gra.W przerwie cała drużyna postanowiła zmienić ustawienie i zaryzykować. Piotr Czerwiński przeszedl do środka pomocy, Tomasz Majtczak cofnął się na stopera a za Siborę wszedł Pomieciński. Ryzyko się opłacało i trzy pkt zostały w Kruszy.

Zachowanie kibiców : Duża liczba kibiców która przybyła na mecz z Chwaliszewa nie potrafila się pogodzić z porażką. Po objęciu prowadzenia przez naszą drużynę, zaczęły padać obelgi w kierunku sędziów.Nasi kibice też zachowali się niepoprawnie.Gdy nasz zespól przegrywał już 0:3 i nikt nie wierzył że ten mecz można wygrać w kierunku naszych piłkarzy padły ostre słowa krytyki. A po meczu nic się nie zmieniło .Więc kibice przemyślcie swoje zachowanie i niech wami nie rządzi euforia tylko spokój.

• Komentarzy [0]
  • czytano: [803]

autor: Damiano1992 2009-08-22 22:48:49

Profil Damiano1992 w Futbolowo Mecz niesamowity, na szczęście dla nas zwycięski, a co najważniejsze - przesuwamy się w górę tabeli...ale nie możemy poprzestać na laurach....już za kilka dni czeka nas kolejny ciężki mecz, tym razem z Kościelcem. Jeśli zagramy tak, jak dziś w drugiej połowie, to o wynik możemy być spokojni. Dzisiejsze zwycięstwo zostanie na długo w naszej pamięci, ale musimy skoncentrować się na treningach i przygotowaniach do kolejnego spotkania.

autor: szafar 2009-08-22 23:46:34

Profil szafar w Futbolowo Fantastyczna druga połowa.Niewiele zespołów potrafiłoby się podnieść po tak fatalnej pierwszej połowie.To pokazuje jak silną drużyną jesteśmy.Mamy charakter i wolę walki.Teraz powinno już być tylko lepiej.Dziękuję całej drużynie za wspaniałe zwycięstwo.KRUSZA!!!

autor: ~.szpula...piast.... 2009-08-23 12:50:18

avatar no panowie bylem na meczu i po pierwszej polowie myslalem ze bedzie pogrom ale daliscie rade tak trzymac co do szczescia , szczescie sprzyja ponoc lepszym ...pozdro...

autor: ~kroczekPiast 2009-08-23 21:35:15

avatar Swiete słowa Szpula a Kolorowym gratuluje zwyciestwa.Pozdro

autor: ~Chudy794 2009-08-23 22:03:22

avatar Piast z pewnością w przyszłym sezonie będzie występował w A klasie. Trzymamy kciuki tylko za Piast

autor: ~Kierownik 2009-08-23 22:04:31

avatar Brawo,brawo,brawo.

autor: ~radiino 2009-08-24 17:45:23

avatar chudy tylko sfolguj z tymi kartkami :) gratuluje panowie żaluje że mnie nie bylo, ale teraz już możecie na mnie liczyć, brawo

autor: ~hahaha 2009-08-24 19:45:07

avatar kto będzie w a-klasie to sie okaze! a piast juz sie szykowal teraz na a-klase i zycie pokazalo ze pewnieki to są jedynie w bajkach!

autor: ~johny 2009-08-25 12:42:46

avatar Gratuluje zwycięstwa ....i walki w drugiej połowie...Jednak pierwsza polowa to tragedia panowie..Kolejny mecz , w którym w pierwszej połowie na boisku nie istniejecie. Tak być nie może...(delikatnie mówiąc)..Co do zachowania kibiców z Chwaliszewa to faktycznie puściły dziadkom nerwy.. Co do kibiców  Kolorowych to oni maja troszkę racji krzycząc na Was. PS. Z boku widać zdecydowanie  więcej ;) ... Pozdrawiam

autor: szafar 2009-08-25 18:52:55

Profil szafar w Futbolowo Jako kapitan drużyny muszę powiedzieć johny że zupełnie nie masz racji. Prawdziwi kibice są od tego żeby dopingować zespół nie tylko wtedy gdy mu idzie ale też wtedy gdy ma słabszy okres. Niestety muszę stwierdzić że my takich kibiców nie mamy a ta garstka pijanych dziadków jeżeli ma zamiar dalej obrażać zespół lub poszczególnych zawodników to niech lepiej nie przychodzi na nasze mecze bo my od kibiców oczekujemy wsparcia a nie wyzwisk. I tobie też radzę dobrze to przemyśleć co napisałem a nie pisać że oni mają rację. Pamiętej gówniarzy oni przed sobą nie mają...

autor: szafar 2009-08-25 18:58:32

Profil szafar w Futbolowo I jeszcze chciałbym dodać że wy powinniście być dumni z waszej drużyny że w takiej małej wiosce jak Krusza Zamkowa macie A-klasowy zespół.

autor: ~johnny 2009-08-25 20:05:39

avatar 1. Szafar dziadkami nazwalem kibicow Chwaliszewa :)2. a kto was ma za gowniarzy malolatow ?? 3. faktycznie sposob wyrazania swoich opinii  przez niektorych kibicow pozostawia wiele do zyczenia... tego w zaden sposob nie neguje :). Napisalem tylko ze zgadzam sie z wiekszoscia uwag na temat sposobu gry Kolorowych( np. gra presingiem.. sposobem kreowania gry w srodku pola itd)- i to wlasnie napisalem w poprzednim poscie!!!!!!!!!Od wyzywania kogos, obelg i tym podobnego zachowania zdecydowanie sie odcinam!!!!!!!!!!!!!!4. tylko ze uwagi typu " grajcie wyzej, podejdzie wyzej... itp" tez traktujecie chyba jako atak.. a tu w tym wszystkim nie o to chodzi ...5. co do samego znaczenia slowa kibic ok... zgadzam sie z ta slownikowa definicja :).. ale slowa w stylu "Kolorowi nie maja kibicow z prawdziwego zdarzenia ..." sa naprawde ostre i moga co niektorych zabolec... co do niektorych kibicow- no ok zgadzam sie przychodza pijani lub pija alkohol  w czasie meczu... ale to juz w pewnym sensie wina klubu ( o syfie wokol boiska nie wspominam ;] ) :) Niestety6.  Co do mnie Szafar to... gdybym ku... nie byl kibicem sypmpatykiem kruskiej pilki to bym tej strony ku... nie zalozyl.... wiec sory

autor: ~anonim 2009-08-25 20:34:05

avatar Nie tylko kibice ale też działacze widzą z boku dużo ale za bardzo nie mogą wyrazić tego słowami bo zawodnicy się obrażają jak małe dzieci.To nie piaskownica że wezmę zabawki i pójdę do domu w wolnym tłumaczeniu pier.... schodzę niech wejdzie ktoś inny.A co do kibiców to......byli piłkarze naszej drużyny którzy grali po 15 lat w drużynie kolorowych,na mecze jeździli......rowerami,sami prali swoje stroje.A ten dziadek z laską który rzekomo nie ma pojęcia o piłce tylko drze mordę to mój dziadek,jeden z założycieli drużyny w 1969 roku Gdzie były w tamtym czasie gwiazdy aktualnej drużyny?????Dużo by pisać ale po co??????

autor: ~Kierownik 2009-08-25 20:36:45

avatar Poprzedni komentarz jest mojego autorstwa.Żeby nie było nie domówień.

autor: ~Sąsiad 2009-08-25 20:45:41

avatar pięknie Kierownik to napisał!!!niestety nie tylko w waszym klubie szerzy się gwaizdorstwo i nic nikomu nie można powiedzieć bo od razu jest wielce obrażony i mówi "pierd... niech sobie wejdzie ten co krzyczy".trochę pokory zawodnicy!!! (nie pisze tego bezpośrednio do zawodników kruszy)!!nic na siłę!! jeśli nie chcecie grać, jeśli gra w danym klubie jest łaską z waszej strony to trudno - lepiej ten klub rozwiązać niż spotykac się z takim podejściem zawodników. I po tym sezonie napewno jeden klub z tego powodu zniknie!pozdrawiam

autor: szafar 2009-08-25 21:27:25

Profil szafar w Futbolowo johny mi chodzi o tych kibiców którzy na ostatnim meczu obrażali naszych piłkarzy. O innych się nie wypowiadam.Jeżeli te osoby przychodzą tylko po to żeby nas obrażać to niech nie przychodzą wogóle. A że niektóre moje słowa mogą zaboleć to trudno nas też boli jak słyszymy obelgi pod naszym adresem.To nam w grze nie pomaga tylko jeszcze bardziej deprymuje.A to że gramy ostatnio poniżej oczekiwań to akurat wiem.Ale my jesteśmy zespołem który walczy tylko o utrzymanie i jeszcze pewnie nie jeden mecz przegramy.Ale proszę wszystkich którzy nazywają się naszymi kibicami o zrozumienie tego i nie obrażanie naszych zawodników.

autor: szafar 2009-08-25 21:31:07

Profil szafar w Futbolowo A jeśli chodzi o gwiazdorstwo to niestety muszę się z tym zgodzić i mam nadzieję że niektórzy zawodnicy przemyślą swoje zachowanie i wyciągną z tego wnioski a napewno atmosfera w drużynie się poprawi a co za tym idzie to wyniki.