KOLOROWI  -  LZS ŚWIĄTKOWO   0 : 1 (0:1)

KOLOROWI- LZS ŚWIĄTKOWO 0:1  (0:1)

Superciński  28 min.

Kartki: KOL.  Pomieciński  (żk), Kowalsk  żk), Czerwiński  (żk) ,  LZS. Kazmierczak  (żk) ,Kaczor (czerw - po  2 żk )

KOL : Szafarczyk , Czerwiński , Krotoszyński , Czerwiński , Skowroński , Sibora ( 80 Skawiński ), Kowalski , Grabowski , Stępień,Pomieciński ( 42 Majtczak) , Radomski (73 Kasprzak).

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo słaba. Szybko tracona piłka ,złe podania, brak ambicji i wiary w zwycięstwo , spowodowało to  że drużyna przyjezdna zaczęła rządzić na boisku. Z minuty na minutę Lzs spisywał się coraz lepiej i w 28 min. po strzale  Tomasza Supercińskiego prowadził 0:1. I takim wynikiem skończyła się pierwsza połowa.

Po ostrej wymianie zdań nasz zespół w drugiej osłonie przejął inicjatywę na boisku.Gra z minuty na minutę zaczęla się ukladać i to goście mieli kłopot z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy,  więc postanowili bronić korzystnego wyniku. Od 70 min, drużyna Świątkowa grala w osłabieniu , gdyż czerwoną kartkę po 2 żk otrzymał Kaczor i zamiast iść za ciosem nasza drużyna można powiedzieć, przestała grać. Korzystny dla siebie wynik LZS utrzymał do końca.

Decydujący moment : Czerwona karta Kaczora.Zamiast nasza drużyna zacząć grać ,straciła wiarę w zwycięstwo

Bohater meczu : Bez wątpienia szesnastoletni napastnik gości ,Superciński , który strzelił jedyną bramkę meczu,dając trzy pkt.Świątkowu.

Wynik meczu :  Goście przyjechali na mecz z postanowieniem wywiezienia choćby jednego pkt.Plan wykonali maksimum ; strzelili bramkę i ........odjechali z trzema pkt. Choć po meczu wszyscy stwierdzili że: sprawiedliwy byłby remis ,  wygrywa ten co strzeli jedną bramkę więcej.