Podsumowanie rundy jesiennej

• autor: chudy_794, 2013-11-26 18:16

Podsumowanie rundy jesiennej

To już jest koniec rundy jesiennej, teraz czas na odpoczynek i spędzenia więcej czasu z rodzinami. A jak nasz zespół się w niej spisał ?

Nasz zespół w rundzie jesiennej zajął szóste miejsce z dorobkiem 15 pkt. Bilans bramek 18:17. Najlepszym strzelcem drużyny został Mateusz Sibora 6 bramek. Po 4 bramki zdobyli Dawid Nowak i Piotr Czerwinski. Kolorowi w meczach przed własną publicznością zdobył sześć pkt, na wyjeździe dziewięć. Najwyższe zwycięstwo zanotowaliśmy z Iskrą Sikorowo oraz z Kujawiakiem Sukowy 3:1. Natomiast największą porażką 2:0 z Tarantem Wójcin i Viktorią Gnojno. Pozostałe mecze kończyły się jednobramkowym zwycięstwem, bądź porażką. Szkoda straconych pkt w Wojcinie i Koscieszkach. Szczęśliwe punkty zdobyliśmy w meczach z Orłowianką i Unią Leszcze gdzie bramki na wagę trzech punktów zdobywaliśmy w ostatnich minutach spotkania. Przygotowania do nowego sezonu rozpoczną sie pod koniec stycznia lub na początku lutego. Planowane są dwa treningi w tygodniu na salach w Żalinowie oraz w Sławęcinku.

W ubieglym tygodnu na sali w Piotrkowicach odbyła się zabawa i podsumowanie rundy jesiennej .Zarząd jak i zawodnicy naszego klubu za pośrednictwem strony bardzo dziękują zaproszonym gościom i sponsorom za przybycie . Podziękowania należą się osobą które przygotowaly pyszne jedzenie jak i tort w ksztalcie boiska oraz tym które pomagały w kuchni . Osobne podziekowania za udostępienie darmowej sali przez Sołectwo Piotrkowice jak i wladze Gminy Inowrocław .Dziekujemy.

Fotki w galerii .

autor: ~chudy 2013-12-24 16:11:47

avatar sparingi z Jadownikami. 2*Broniewicami , 2*Piechcin, Unia Janikowo , Rojewo

autor: ~XXX 2013-12-26 19:41:09

avatar Kiedy zaczynacie treningi i czy wzmocnienia są wam potrzebne?

autor: ~XXX 2013-12-26 19:42:10

avatar Bo byłbym chętny-(Bramkarz)

autor: ~chudy 2013-12-27 20:11:15

avatar treningi beda od 10 stycznia . jeszze wszystko podam w najbliższym czasie .Bramkarz jak najbardziej