Sikorowo zdobyte

• autor: socasino, 2013-09-09 18:10

ISKRA SIKOROWO- KOLOROWI

1 : 3 ( 0 : 2 )

W niedzielnym pojedynku nasz zespół po bardzo słabym meczu pokonal drużynę Iskry Sikorowo 3:1.Wygraną można zawdzięczać dzięki dobrze wykorzystanych dwóch rzutów wolnych .

Wynik nie świadczy o grze . Pomimo ze wygraliśmy to spotkanie to z przebiegu gry drużyna z Sikorowa nie zaslużyla na porażkę . W pierwszej połowie w 30 min od utraty bramki przez nasz zespol uratował nas Pawel Czerwinski wybijając piłkę zmierzającą do pustej bramki . Ta sytuacja sprawiła że nasz zespół się obudził i przejął inicjatywę na całym boisku . W 36 min. w zamieszaniu pod bramką gospodarzy najsprytniej zachowal się Nowak i po jego strzale nasz zespól obejmuje prowadzenie .Tuż przed przerwą w 43 min po strzale Piotra Czerwińskiego z rzutu wolnego podwyższamy na 2:0 i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa .

W drugiej osłonie gospodarze chca strzelić jak najszybciej bramkę i w 59 min to się im udaje . Po błedzie naszego bramkarza gospodarze strzelają kontaktową bramkę i mamy 2;1. Na odpowiedz nie musieliśmy długo czekać. W 71 min. fantastycznym strzalem z rzutu wolnego popisuje się Dawid Nowak i jak się później okazało była to bramka ktora ustalila wynik spotkania na 3;1.

W Sikorowie zagraliśmy bardzo slabe spotkanie .Moze w calym spotkaniu zagraliśmy dobrze 15 min ale w tym czasie udalo się zdobyć dwie bramki . Dzięki wymęczonemu zwycięstwu udało się awansowac w tabeli na czwartą pozycję . Następne spotkanie zagramy z Kozami na własnym boisku i z taką gra jaką zaprezentowaliśmy w niedzielę o dobry wynik będzie bardzo ciężko .

ISKRA : KOLOROWI 1;3 ( 2:0 )