Aktualności

Kolejna porażka

• autor: chudy_794, 2013-05-05 22:21

GOPŁO KOŚCIESZKI  -  KOLOROWI  5;1 ( 3 ; 1 )

W rozegranym dzis spotkaniu nasz zespół uległ zdecydowanie drużynie Gopła 5:1. Jedyną bramkę w tym spotkaniu dla naszej drużyny zdobył Patryk Hes.

Już w pierwszych minutach spotkania nasz zespół objął prowadzenie, ale na odpowiedź Kościeszek nie trzeba było długo czekać. Do przerwy gospodarze strzelili nam trzy bramki i po pierwszej bylo 3:1 i praktycznie po meczu.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Drużyną dominującą było Gopło, które jeszcze dwukrotnie trafiło do naszej bramki i  zasłużenie wygralo cale spotkanie 5:1.