Bohater .... Czajka

• autor: chudy_794, 2012-09-02 13:59

TARANT  -  KOLOROWI  0 : 1  ( 0;0 )

Do dużej niespodzianki doszlo dziś w Wójcinie gdzie wyżej notowany Tarant przegrał z Kolorowymi 0:1.

Mecz w Wojcinie praktycznie byl wyrównany jedna jak i druga drużyna blokowala dostępu do własnej bramki . W pierwszej cześci spotkania obie drużyny nie oddaly celnego strzalu w światło bramki . Po przerwie poza jednym trafieniem w slupek przez gospodarzy nic wielkiego się nie działo .Gra odbywala się w środkowej części boiska i byla wyrównana . Wprowadzony w 75 min. Czajka w 89 min oddal swój pierwszy strzal w światło bramki , pilka odbiła się od słupka i wpadla do bramki .W naszym obozie zapanowała euforia szaleństwa , bo trzy pkt pojechały ku zdziwieniu wszystkich do Kruszy .

Sprawiedliwym wynikiem w tym meczu byłby remis , może z lekkim wskazaniem na gospodarzy . Lecz po grze w tym meczu wszyscy wiedzieli że kto strzeli jedną bramkę w tym spotkaniu to je wygra . Bramkę strzelił Czajka i.... otworzył bieg nowej historii w ktorej to Krusza wygrała w Wójcnie po raz pierwszy może od 15 lub 20  lat? .

Nasza drużyna wystąpila w skladzie:

Sarnecki

Grabowski Mateusz                Krotoszyński                      Czerwinski  Piotr                            Czerwinski Pawel

Czerwiński Lukasz   (  46 Stępien )     Skowroński     Sibora Mateusz ( 75 Czajka )    Hes       Grabowski Dorian

Sibora Zbigniew (  60 Kuciński )

autor: ~tarant wójcin 2012-09-02 15:29:58

avatar gratulacje na moje to byliscie lepszą drużyną

autor: ~Kartez 2012-09-02 16:02:42

avatar Do Tarant Wójcin: Moim skromnym zdaniem remis bylby sprawiedliwy no ale cóż taka jest piłka ;) Udalo sie wywieźć z trudnego terenu 3 punkty, dziekujemy:P