Opadli z sił

• autor: chudy_794, 2012-05-20 14:08

Nasza drużyna przed meczem z Orłowianką

KOLOROWI  -  ORŁOWIANKA  1 ; 5   ( 1 ; 2 )

W derbowym pojedynku nasza drużyna podejmowala Orlowiankę Orlowo. Mecz do przerwy był wyrównany , lecz po przerwie zdecydowaną przewagę mieli przyjezdni .

Mecz dobrze rozpoczął nasz zespół. W 10 min po bramce Zbigniewa Sibory gospodarze obieli prowadzenie. Radość miejscowych nie trwała zbyt długo bo 22 min Orłowianka doprowadza do remisu . W 34 min Przyjezdni obejmują prowadzenie 2:1 które utrzymują do przerwy

Po przerwie obraz calkowicie się zmienił . Dużo strat i niecelnych podań sprawiło że goście szybko objeli wyższe prowadzenie 3;1 . W 65 i 74 min goście zdobywają swoje kolejne bramki i odnoszą w pelni zasłużone zwycięstwo .W 87 min Czajka mógł zmniejszyć wymiar porażki lecz piłka po jego strzale uderzyła w slupek .

W derbowym pojedynku naszym zawodnikom starczyło sil zaledwie na 60 min. Od 60 min goście panowali na calym boisku odbierając nam nawet chęci do grania .Orłowianka wygrala zdecydowanie  i pokazała ze ma aspirację do awansu.Pod względem kondycyjnym zespol najlepiej przygotowany do rundy rewanżowej