Aktualności

Porażka z Kujawiakiem

• autor: chudy_794, 2011-08-28 13:56

Kolorowi -  Kujawiak Sukowy   1 : 3  ( 0 : 0 )

W pierwszym meczu ligowym nasza drużyna na własnym boisku przegrała z Kujawiakiem Sukowy 3:1. Przez całe spotkanie nasza drużyna stworzyła sobie 4 sytuacje 100 % lecz nie potrafiła ich wykorzystać  i z boiska  schodziła w złych humorach.

W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku pola. W tej części spotkania nasz zespół nie wykorzystał trzech dogodnych sytuacji na strzelenie bramki. Goście w 44 min po strzale z ok 18 m mogli zdobyć bramkę lecz piłka minimalnie minęła słupek i do przerwy było 1:1.

W drugiej części meczu goście w 57  min. po błędzie naszego obrońcy obejmują prowadzenie. W 67 Kuciński doprowadza do remisu. W 85 Stępień otrzymuje 2 żk a w 87 min goście wychodzą na prowadzenie 2:1. W 93 min tracimy bramkę na 3:1.

Akcja meczu: Grabowski w pierwszej połowie pociągnął piłkę lewą stroną boiska dograł ją wzdłuż bramki a tam nasz napastnik zamiast strzelić lekko do pustej bramki , posłał piłkę wysoko nad bramkę.

Decydujący moment: Czerwona karta po 2 żk Stępnia może nie przesądziła wynik meczu ale okazja zmarnowana przez Czajkę w 86 min, gdy graliśmy w osłabieniu. Arek wyszedł sam na sam z bramkarzem gdyby strzelił byśmy prowadzili 2:1.

Bohater meczu: Goście zagrali bardzo ambitnie.

Wynik meczu: Do przerwy nasz drużyna powinna już ustalić wynik spotkania na własną korzyść. Sytuację które zmarnowali nasi napastnicy zemściły się. Dwa błędy naszych obrońców wykorzystali goście i wywieźli trzy punkty z Kruszy. Można śmiało powiedzieć, że nasz zespół przegrał to potkanie na własne życzenie.