B-klasa » Bydgoszcz VI | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Klasa B 2005/2006, grupa: Bydgoszcz IV | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Tarant Wójcin | 22 | 61 | 20 | 1 | 1 | 88-24 | 11 | 0 | 0 | 37-6 | 9 | 1 | 1 | 51-18 | ||||||
2. | Fregata Polanowice | 22 | 52 | 17 | 1 | 4 | 67-27 | 9 | 1 | 1 | 27-7 | 8 | 0 | 3 | 40-20 | ||||||
3. | Gopło Kościeszki | 22 | 46 | 15 | 1 | 6 | 70-34 | 8 | 0 | 3 | 38-16 | 7 | 1 | 3 | 32-18 | ||||||
4. | Zootechnik Kołuda Wielka | 22 | 43 | 14 | 1 | 7 | 62-30 | 8 | 1 | 2 | 39-16 | 6 | 0 | 5 | 23-14 | ||||||
5. | LZS Liszkowo | 22 | 40 | 12 | 4 | 6 | 49-42 | 7 | 2 | 2 | 29-17 | 5 | 2 | 4 | 20-25 | ||||||
6. | Zjednoczeni Szarlej | 22 | 37 | 12 | 1 | 9 | 55-38 | 7 | 0 | 4 | 29-15 | 5 | 1 | 5 | 26-23 | ||||||
7. | Kolorowi Krusza Zamkowa | 22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 46-49 | 6 | 1 | 4 | 31-23 | 2 | 4 | 5 | 15-26 | ||||||
8. | Kujawy Kozy | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 33-57 | 5 | 1 | 5 | 19-22 | 1 | 3 | 7 | 14-35 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6-5 |
9. | LZS Jeziora Wielkie | 22 | 22 | 7 | 1 | 14 | 47-62 | 5 | 1 | 5 | 27-27 | 2 | 0 | 9 | 20-35 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5-6 |
10. | Znicz Rojewo | 22 | 17 | 5 | 2 | 15 | 32-59 | 4 | 2 | 5 | 25-28 | 1 | 0 | 10 | 7-31 | ||||||
11. | Kujawiak Sukowy | 22 | 8 | 2 | 2 | 18 | 21-73 | 2 | 2 | 7 | 13-30 | 0 | 0 | 11 | 8-43 | ||||||
12. | Omega LZS Markowo | 22 | 7 | 2 | 1 | 19 | 27-102 | 2 | 1 | 8 | 20-56 | 0 | 0 | 11 | 7-46 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||
1 | Tarant Wójcin | ||||||||||||
2 | Fregata Polanowice | ||||||||||||
3 | Gopło Kościeszki | ||||||||||||
4 | Zootechnik Kołuda Wielka | ||||||||||||
5 | LZS Liszkowo | ||||||||||||
6 | Zjednoczeni Szarlej | ||||||||||||
7 | Kolorowi Krusza Zamkowa | ||||||||||||
8 | Kujawy Kozy | ||||||||||||
9 | LZS Jeziora Wielkie | ||||||||||||
10 | Znicz Rojewo | ||||||||||||
11 | Kujawiak Sukowy | ||||||||||||
12 | Omega LZS Markowo |
Kolejka 1 - 27-28 sierpnia |
Omega LZS Markowo | 0-7 | LZS Jeziora Wielkie | |
(wo) | |||
Kolorowi Krusza Zamkowa | 1-1 | Kujawy Kozy | |
Gopło Kościeszki | 3-0 | Znicz Rojewo | |
Zjednoczeni Szarlej | 0-1 | Fregata Polanowice | |
LZS Liszkowo | 3-2 | Zootechnik Kołuda Wielka | |
Kujawiak Sukowy | 1-6 | Tarant Wójcin |
Kolejka 2 - 3-4 września |
LZS Jeziora Wielkie | 3-4 | Tarant Wójcin | |
Zootechnik Kołuda Wielka | 5-2 | Kujawiak Sukowy | |
Fregata Polanowice | 0-0 | LZS Liszkowo | |
Znicz Rojewo | 0-2 | Zjednoczeni Szarlej | |
Kujawy Kozy | 0-3 | Gopło Kościeszki | |
(wo) | |||
Omega LZS Markowo | 2-2 | Kolorowi Krusza Zamkowa |
Kolejka 3 - 11 września |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 4-3 | LZS Jeziora Wielkie | |
Gopło Kościeszki | 3-1 | Omega LZS Markowo | |
Zjednoczeni Szarlej | 4-0 | Kujawy Kozy | |
LZS Liszkowo | 2-0 | Znicz Rojewo | |
Kujawiak Sukowy | 0-2 | Fregata Polanowice | |
Tarant Wójcin | 1-0 | Zootechnik Kołuda Wielka |
Kolejka 4 - 17-18 września |
LZS Jeziora Wielkie | 1-5 | Zootechnik Kołuda Wielka | |
Fregata Polanowice | 2-3 | Tarant Wójcin | |
Znicz Rojewo | 5-0 | Kujawiak Sukowy | |
Kujawy Kozy | 1-2 | LZS Liszkowo | |
Omega LZS Markowo | 1-5 | Zjednoczeni Szarlej | |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 2-4 | Gopło Kościeszki |
Kolejka 5 - 25 września |
Gopło Kościeszki | 3-2 | LZS Jeziora Wielkie | |
Zjednoczeni Szarlej | 4-1 | Kolorowi Krusza Zamkowa | |
LZS Liszkowo | 6-2 | Omega LZS Markowo | |
Kujawiak Sukowy | 2-2 | Kujawy Kozy | |
Tarant Wójcin | 1-0 | Znicz Rojewo | |
Zootechnik Kołuda Wielka | 0-1 | Fregata Polanowice |
Kolejka 6 - 1-2 października |
LZS Jeziora Wielkie | 1-3 | Fregata Polanowice | |
Znicz Rojewo | 1-2 | Zootechnik Kołuda Wielka | |
Kujawy Kozy | 2-7 | Tarant Wójcin | |
Omega LZS Markowo | 3-0 | Kujawiak Sukowy | |
(wo) | |||
Kolorowi Krusza Zamkowa | 2-4 | LZS Liszkowo | |
Gopło Kościeszki | 4-3 | Zjednoczeni Szarlej |
Kolejka 7 - 9 października |
Zjednoczeni Szarlej | 5-1 | LZS Jeziora Wielkie | |
LZS Liszkowo | 1-1 | Gopło Kościeszki | |
Kujawiak Sukowy | 1-1 | Kolorowi Krusza Zamkowa | |
Tarant Wójcin | 5-0 | Omega LZS Markowo | |
Zootechnik Kołuda Wielka | 5-2 | Kujawy Kozy | |
Fregata Polanowice | 3-0 | Znicz Rojewo |
Kolejka 8 - 15-16 października |
LZS Jeziora Wielkie | 3-0 | Znicz Rojewo | |
Kujawy Kozy | 1-2 | Fregata Polanowice | |
Omega LZS Markowo | 4-2 | Zootechnik Kołuda Wielka | |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 1-0 | Tarant Wójcin | |
Gopło Kościeszki | 4-0 | Kujawiak Sukowy | |
Zjednoczeni Szarlej | 1-2 | LZS Liszkowo |
Kolejka 9 - 23 października |
LZS Liszkowo | 3-0 | LZS Jeziora Wielkie | |
Kujawiak Sukowy | 0-2 | Zjednoczeni Szarlej | |
Tarant Wójcin | 2-0 | Gopło Kościeszki | |
Zootechnik Kołuda Wielka | 3-1 | Kolorowi Krusza Zamkowa | |
Fregata Polanowice | 3-0 | Omega LZS Markowo | |
Znicz Rojewo | 4-0 | Kujawy Kozy |
Kolejka 10 - 30 października |
LZS Jeziora Wielkie | 3-3 | Kujawy Kozy | |
Omega LZS Markowo | 0-1 | Znicz Rojewo | |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 2-5 | Fregata Polanowice | |
Gopło Kościeszki | 1-2 | Zootechnik Kołuda Wielka | |
Zjednoczeni Szarlej | 1-3 | Tarant Wójcin | |
LZS Liszkowo | 3-1 | Kujawiak Sukowy |
Kolejka 11 - 6 listopada |
Kujawiak Sukowy | 1-2 | LZS Jeziora Wielkie | |
Tarant Wójcin | 3-2 | LZS Liszkowo | |
Zootechnik Kołuda Wielka | 5-1 | Zjednoczeni Szarlej | |
Fregata Polanowice | 3-0 | Gopło Kościeszki | |
Znicz Rojewo | 1-1 | Kolorowi Krusza Zamkowa | |
Kujawy Kozy | 3-0 | Omega LZS Markowo | |
(wo) |
Kolejka 12 - 2 kwietnia |
LZS Jeziora Wielkie | 3-1 | Omega LZS Markowo | 2 kwietnia, 14:00 |
Kujawy Kozy | 0-4 | Kolorowi Krusza Zamkowa | 2 kwietnia, 14:15 |
Znicz Rojewo | 0-5 | Gopło Kościeszki | 2 kwietnia, 15:00 |
Fregata Polanowice | 3-1 | Zjednoczeni Szarlej | 2 kwietnia, 13:00 |
Zootechnik Kołuda Wielka | 5-1 | LZS Liszkowo | 2 kwietnia, 13:00 |
Tarant Wójcin | 8-0 | Kujawiak Sukowy | 2 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 13 - 8-9 kwietnia |
Tarant Wójcin | 3-0 | LZS Jeziora Wielkie | |
(wo) | |||
Kujawiak Sukowy | 0-7 | Zootechnik Kołuda Wielka | |
LZS Liszkowo | 3-2 | Fregata Polanowice | |
Zjednoczeni Szarlej | 3-1 | Znicz Rojewo | |
Gopło Kościeszki | 4-0 | Kujawy Kozy | |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 6-1 | Omega LZS Markowo |
Kolejka 14 - 22-23 kwietnia |
LZS Jeziora Wielkie | 4-2 | Kolorowi Krusza Zamkowa | |
Omega LZS Markowo | 0-7 | Gopło Kościeszki | |
Kujawy Kozy | 0-0 | Zjednoczeni Szarlej | |
Znicz Rojewo | 0-0 | LZS Liszkowo | |
Fregata Polanowice | 2-1 | Kujawiak Sukowy | |
Zootechnik Kołuda Wielka | 2-2 | Tarant Wójcin |
Kolejka 15 - 29-30 kwietnia |
Zootechnik Kołuda Wielka | 5-2 | LZS Jeziora Wielkie | |
Tarant Wójcin | 2-1 | Fregata Polanowice | |
Kujawiak Sukowy | 3-2 | Znicz Rojewo | |
LZS Liszkowo | 4-0 | Kujawy Kozy | |
Zjednoczeni Szarlej | 3-2 | Omega LZS Markowo | |
Gopło Kościeszki | 1-2 | Kolorowi Krusza Zamkowa |
Kolejka 16 - 6-7 maja |
LZS Jeziora Wielkie | 1-2 | Gopło Kościeszki | |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 3-1 | Zjednoczeni Szarlej | |
Omega LZS Markowo | 4-5 | LZS Liszkowo | |
Kujawy Kozy | 1-0 | Kujawiak Sukowy | |
Znicz Rojewo | 0-8 | Tarant Wójcin | |
Fregata Polanowice | 1-0 | Zootechnik Kołuda Wielka |
Kolejka 17 - 13-14 maja |
Fregata Polanowice | 2-0 | LZS Jeziora Wielkie | |
Zootechnik Kołuda Wielka | 3-0 | Znicz Rojewo | |
(wo) | |||
Tarant Wójcin | 1-0 | Kujawy Kozy | |
Kujawiak Sukowy | 3-0 | Omega LZS Markowo | |
LZS Liszkowo | 0-0 | Kolorowi Krusza Zamkowa | |
Zjednoczeni Szarlej | 5-2 | Gopło Kościeszki |
Kolejka 18 - 20-21 maja |
LZS Jeziora Wielkie | 0-3 | Zjednoczeni Szarlej | |
Gopło Kościeszki | 3-0 | LZS Liszkowo | |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 6-1 | Kujawiak Sukowy | |
Omega LZS Markowo | 0-9 | Tarant Wójcin | |
Kujawy Kozy | 1-0 | Zootechnik Kołuda Wielka | |
Znicz Rojewo | 0-9 | Fregata Polanowice |
Kolejka 19 - 27-28 maja |
Znicz Rojewo | 6-1 | LZS Jeziora Wielkie | |
Fregata Polanowice | 3-1 | Kujawy Kozy | |
Zootechnik Kołuda Wielka | 3-0 | Omega LZS Markowo | |
(wo) | |||
Tarant Wójcin | 5-0 | Kolorowi Krusza Zamkowa | |
Kujawiak Sukowy | 1-4 | Gopło Kościeszki | |
LZS Liszkowo | 1-5 | Zjednoczeni Szarlej |
Kolejka 20 - 3-4 czerwca |
LZS Jeziora Wielkie | 5-2 | LZS Liszkowo | |
Zjednoczeni Szarlej | 3-1 | Kujawiak Sukowy | |
Gopło Kościeszki | 3-5 | Tarant Wójcin | |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 1-2 | Zootechnik Kołuda Wielka | |
Omega LZS Markowo | 2-13 | Fregata Polanowice | |
Kujawy Kozy | 7-2 | Znicz Rojewo |
Kolejka 21 - 10-11 czerwca |
Kujawy Kozy | 3-2 | LZS Jeziora Wielkie | |
Znicz Rojewo | 8-0 | Omega LZS Markowo | |
Fregata Polanowice | 5-1 | Kolorowi Krusza Zamkowa | |
Zootechnik Kołuda Wielka | 3-4 | Gopło Kościeszki | |
Tarant Wójcin | 6-3 | Zjednoczeni Szarlej | |
Kujawiak Sukowy | 1-2 | LZS Liszkowo |
Kolejka 22 - 17-18 czerwca |
LZS Jeziora Wielkie | 3-2 | Kujawiak Sukowy | |
LZS Liszkowo | 3-4 | Tarant Wójcin | |
Zjednoczeni Szarlej | 0-1 | Zootechnik Kołuda Wielka | |
Gopło Kościeszki | 9-1 | Fregata Polanowice | |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 3-1 | Znicz Rojewo | |
Omega LZS Markowo | 4-5 | Kujawy Kozy |
Najbliższa kolejka 11 | |||||||||||||||
|
Noteć Inowrocław | 3:1 | Kolorowi Krusza Zamkowa |
2017-10-07, 15:00:00 boisko na Rakowicza |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 233, wczoraj: 644
ogółem: 1 344 740
statystyki szczegółowe