B-klasa » Bydgoszcz VI | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Klasa B 2006/2007, grupa: Bydgoszcz IV | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Gopło Kościeszki | 20 | 56 | 18 | 2 | 0 | 81-20 | 10 | 1 | 0 | 41-11 | 8 | 1 | 0 | 40-9 | ||||||
2. | Kolorowi Krusza Zamkowa | 21 | 46 | 14 | 4 | 3 | 54-26 | 8 | 2 | 0 | 35-11 | 6 | 2 | 3 | 19-15 | ||||||
3. | LZS Kościelec Kujawski | 20 | 39 | 12 | 3 | 5 | 62-32 | 7 | 1 | 2 | 32-12 | 5 | 2 | 3 | 30-20 | ||||||
4. | Zjednoczeni Szarlej | 20 | 36 | 11 | 3 | 6 | 55-33 | 7 | 1 | 2 | 36-17 | 4 | 2 | 4 | 19-16 | ||||||
5. | Kujawiak Sukowy | 20 | 29 | 9 | 2 | 9 | 27-28 | 5 | 1 | 4 | 16-14 | 4 | 1 | 5 | 11-14 | ||||||
6. | Kujawy Kozy | 20 | 27 | 7 | 6 | 7 | 42-46 | 4 | 3 | 3 | 24-22 | 3 | 3 | 4 | 18-24 | ||||||
7. | Zootechnik Kołuda Wielka | 20 | 26 | 7 | 5 | 8 | 56-43 | 5 | 3 | 2 | 33-18 | 2 | 2 | 6 | 23-25 | ||||||
8. | LZS Jeziora Wielkie | 20 | 23 | 6 | 5 | 9 | 40-51 | 5 | 2 | 3 | 20-12 | 1 | 3 | 6 | 20-39 | ||||||
9. | LZS Liszkowo | 20 | 21 | 6 | 3 | 11 | 35-73 | 5 | 3 | 2 | 25-26 | 1 | 0 | 9 | 10-47 | ||||||
10. | Hermes Radłowo | 20 | 15 | 3 | 6 | 11 | 32-48 | 2 | 3 | 5 | 20-22 | 1 | 3 | 6 | 12-26 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6-3 |
11. | Orłowianka Orłowo | 20 | 15 | 4 | 3 | 13 | 36-65 | 2 | 1 | 6 | 16-28 | 2 | 2 | 7 | 20-37 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-6 |
12. | Znicz Rojewo | 21 | 8 | 2 | 2 | 17 | 12-67 | 2 | 1 | 8 | 8-33 | 0 | 1 | 9 | 4-34 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||
1 | Gopło Kościeszki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 | Kolorowi Krusza Zamkowa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
3 | LZS Kościelec Kujawski |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
4 | Zjednoczeni Szarlej |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
5 | Kujawiak Sukowy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
6 | Kujawy Kozy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
7 | Zootechnik Kołuda Wielka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
8 | LZS Jeziora Wielkie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
9 | LZS Liszkowo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
10 | Hermes Radłowo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
11 | Orłowianka Orłowo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
12 | Znicz Rojewo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 1 - 26-27 sierpnia |
Zjednoczeni Szarlej | 4-4 | LZS Jeziora Wielkie | 27 sierpnia, 14:00 |
Hermes Radłowo | 2-3 | Gopło Kościeszki | 27 sierpnia, 17:00 |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 6-0 | LZS Liszkowo | 27 sierpnia, 11:00 |
Zootechnik Kołuda Wielka | 1-1 | Kujawy Kozy | 27 sierpnia, 16:00 |
Orłowianka Orłowo | 1-5 | LZS Kościelec Kujawski | 27 sierpnia, 15:00 |
Znicz Rojewo | 1-1 | Kujawiak Sukowy | 27 sierpnia, 11:00 |
Kolejka 2 - 2-3 września |
LZS Jeziora Wielkie | 0-1 | Kujawiak Sukowy | 3 września, 10:30 |
LZS Kościelec Kujawski | 3-1 | Znicz Rojewo | 3 września, 15:00 |
Kujawy Kozy | 2-1 | Orłowianka Orłowo | 3 września, 15:00 |
LZS Liszkowo | 2-1 | Zootechnik Kołuda Wielka | 3 września, 11:00 |
Gopło Kościeszki | 6-2 | Kolorowi Krusza Zamkowa | 3 września, 15:00 |
Zjednoczeni Szarlej | 5-2 | Hermes Radłowo | 3 września, 14:00 |
Kolejka 3 - 9-10 września |
Hermes Radłowo | 1-4 | LZS Jeziora Wielkie | 10 września, 16:00 |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 2-1 | Zjednoczeni Szarlej | 10 września, 11:00 |
Zootechnik Kołuda Wielka | 0-6 | Gopło Kościeszki | 10 września, 16:00 |
Orłowianka Orłowo | 2-1 | LZS Liszkowo | 10 września, 14:00 |
Znicz Rojewo | 0-1 | Kujawy Kozy | 10 września, 11:00 |
Kujawiak Sukowy | 0-5 | LZS Kościelec Kujawski | 10 września, 15:00 |
Kolejka 4 - 16-17 września |
LZS Jeziora Wielkie | 1-1 | LZS Kościelec Kujawski | 17 września, 13:00 |
Kujawy Kozy | 4-2 | Kujawiak Sukowy | 17 września, 15:00 |
LZS Liszkowo | 3-1 | Znicz Rojewo | 17 września, 15:00 |
Gopło Kościeszki | 4-0 | Orłowianka Orłowo | 17 września, 15:00 |
Zjednoczeni Szarlej | 4-1 | Zootechnik Kołuda Wielka | 17 września, 14:00 |
Hermes Radłowo | 2-2 | Kolorowi Krusza Zamkowa | 17 września, 16:00 |
Kolejka 5 - 23-24 września |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 2-1 | LZS Jeziora Wielkie | 24 września, 11:00 |
Zootechnik Kołuda Wielka | 2-2 | Hermes Radłowo | 24 września, 15:00 |
Orłowianka Orłowo | 3-6 | Zjednoczeni Szarlej | 24 września, 15:00 |
Znicz Rojewo | 0-6 | Gopło Kościeszki | 24 września, 11:00 |
Kujawiak Sukowy | 4-1 | LZS Liszkowo | 24 września, 15:00 |
LZS Kościelec Kujawski | 3-1 | Kujawy Kozy | 24 września, 15:00 |
Kolejka 6 - 30 września-1 października |
LZS Jeziora Wielkie | 2-2 | Kujawy Kozy | 30 września, 13:00 |
LZS Liszkowo | 4-4 | LZS Kościelec Kujawski | 1 października, 14:00 |
Gopło Kościeszki | 1-0 | Kujawiak Sukowy | 1 października, 15:00 |
Zjednoczeni Szarlej | 7-1 | Znicz Rojewo | 1 października, 14:00 |
Hermes Radłowo | 3-3 | Orłowianka Orłowo | 1 października, 15:30 |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 3-3 | Zootechnik Kołuda Wielka | 1 października, 11:00 |
Kolejka 7 - 7-8 października |
Zootechnik Kołuda Wielka | 9-1 | LZS Jeziora Wielkie | 8 października, 15:00 |
Orłowianka Orłowo | 0-4 | Kolorowi Krusza Zamkowa | 8 października, 15:00 |
Znicz Rojewo | 4-1 | Hermes Radłowo | 8 października, 11:00 |
Kujawiak Sukowy | 0-1 | Zjednoczeni Szarlej | 8 października, 15:00 |
LZS Kościelec Kujawski | 1-2 | Gopło Kościeszki | 8 października, 14:00 |
Kujawy Kozy | 4-2 | LZS Liszkowo | 8 października, 13:30 |
Kolejka 8 - 14-15 października |
LZS Jeziora Wielkie | 4-1 | LZS Liszkowo | 15 października, 13:00 |
Gopło Kościeszki | 5-3 | Kujawy Kozy | 15 października, 14:00 |
Zjednoczeni Szarlej | 4-2 | LZS Kościelec Kujawski | 15 października, 14:00 |
Hermes Radłowo | 0-1 | Kujawiak Sukowy | 15 października, 15:30 |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 5-0 | Znicz Rojewo | 15 października, 11:00 |
Zootechnik Kołuda Wielka | 3-3 | Orłowianka Orłowo | 15 października, 14:00 |
Kolejka 9 - 21-22 października |
Orłowianka Orłowo | 8-0 | LZS Jeziora Wielkie | 22 października, 15:00 |
Znicz Rojewo | 1-8 | Zootechnik Kołuda Wielka | 22 października, 11:00 |
Kujawiak Sukowy | 0-1 | Kolorowi Krusza Zamkowa | 22 października, 15:00 |
LZS Kościelec Kujawski | 1-0 | Hermes Radłowo | 22 października, 14:00 |
Kujawy Kozy | 3-4 | Zjednoczeni Szarlej | 22 października, 13:00 |
LZS Liszkowo | 2-9 | Gopło Kościeszki | 22 października, 14:00 |
Kolejka 10 - 28-29 października |
LZS Jeziora Wielkie | 1-4 | Gopło Kościeszki | 29 października, 13:00 |
Zjednoczeni Szarlej | 3-0 | LZS Liszkowo | 29 października, 14:00 |
(wo) | |||
Hermes Radłowo | 6-1 | Kujawy Kozy | 29 października, 15:00 |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 1-0 | LZS Kościelec Kujawski | 29 października, 11:00 |
Zootechnik Kołuda Wielka | 1-2 | Kujawiak Sukowy | 29 października, 14:00 |
Orłowianka Orłowo | 1-1 | Znicz Rojewo | 29 października, 13:00 |
Kolejka 11 - 4-5 listopada |
Znicz Rojewo | 2-1 | LZS Jeziora Wielkie | 5 listopada, 11:00 |
Kujawiak Sukowy | 4-2 | Orłowianka Orłowo | 5 listopada, 15:00 |
LZS Kościelec Kujawski | 6-3 | Zootechnik Kołuda Wielka | 5 listopada, 13:00 |
Kujawy Kozy | 0-2 | Kolorowi Krusza Zamkowa | 5 listopada, 12:30 |
LZS Liszkowo | 3-3 | Hermes Radłowo | 5 listopada, 14:00 |
Gopło Kościeszki | 2-2 | Zjednoczeni Szarlej | 5 listopada, 13:00 |
Kolejka 12 - 1 kwietnia |
LZS Jeziora Wielkie | 1-0 | Zjednoczeni Szarlej | 1 kwietnia, 14:30 |
Gopło Kościeszki | 1-0 | Hermes Radłowo | 1 kwietnia, 16:30 |
LZS Liszkowo | 1-2 | Kolorowi Krusza Zamkowa | 1 kwietnia, 15:00 |
Kujawy Kozy | 1-1 | Zootechnik Kołuda Wielka | 1 kwietnia, 16:15 |
LZS Kościelec Kujawski | 4-0 | Orłowianka Orłowo | 1 kwietnia, 15:30 |
Kujawiak Sukowy | 3-0 | Znicz Rojewo | 1 kwietnia |
(wo) |
Kolejka 13 - 15 kwietnia |
Kujawiak Sukowy | 2-2 | LZS Jeziora Wielkie | 15 kwietnia, 15:00 |
Znicz Rojewo | 0-3 | LZS Kościelec Kujawski | 15 kwietnia |
(wo) | |||
Orłowianka Orłowo | 1-3 | Kujawy Kozy | 15 kwietnia, 11:30 |
Zootechnik Kołuda Wielka | 8-1 | LZS Liszkowo | 15 kwietnia, 15:00 |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 3-3 | Gopło Kościeszki | 15 kwietnia, 11:00 |
Hermes Radłowo | 0-0 | Zjednoczeni Szarlej | 15 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 14 - 22 kwietnia |
LZS Jeziora Wielkie | 5-0 | Hermes Radłowo | 22 kwietnia, 14:30 |
Zjednoczeni Szarlej | 0-1 | Kolorowi Krusza Zamkowa | 22 kwietnia, 14:00 |
Gopło Kościeszki | 3-1 | Zootechnik Kołuda Wielka | 22 kwietnia, 16:30 |
LZS Liszkowo | 5-3 | Orłowianka Orłowo | 22 kwietnia, 15:00 |
Kujawy Kozy | 3-0 | Znicz Rojewo | |
(wo) | |||
LZS Kościelec Kujawski | 1-2 | Kujawiak Sukowy | 22 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 15 - 29 kwietnia |
LZS Kościelec Kujawski | 2-1 | LZS Jeziora Wielkie | 29 kwietnia, 15:00 |
Kujawiak Sukowy | 2-0 | Kujawy Kozy | 29 kwietnia, 15:00 |
Znicz Rojewo | 0-3 | LZS Liszkowo | |
(wo) | |||
Orłowianka Orłowo | 0-5 | Gopło Kościeszki | 29 kwietnia, 15:00 |
Zootechnik Kołuda Wielka | 3-1 | Zjednoczeni Szarlej | 29 kwietnia, 15:00 |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 4-0 | Hermes Radłowo | 29 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 16 - 6 maja |
LZS Jeziora Wielkie | 2-0 | Kolorowi Krusza Zamkowa | 6 maja, 14:30 |
Hermes Radłowo | 1-4 | Zootechnik Kołuda Wielka | 6 maja, 11:00 |
Zjednoczeni Szarlej | 5-1 | Orłowianka Orłowo | 6 maja, 14:00 |
Gopło Kościeszki | 3-0 | Znicz Rojewo | |
(wo) | |||
LZS Liszkowo | 1-0 | Kujawiak Sukowy | 6 maja, 15:00 |
Kujawy Kozy | 2-5 | LZS Kościelec Kujawski | 6 maja, 16:15 |
Kolejka 17 - 13 maja |
Kujawy Kozy | 4-4 | LZS Jeziora Wielkie | 13 maja, 16:15 |
LZS Kościelec Kujawski | 10-1 | LZS Liszkowo | 13 maja, 15:00 |
Kujawiak Sukowy | 0-2 | Gopło Kościeszki | 13 maja, 15:00 |
Znicz Rojewo | 0-3 | Zjednoczeni Szarlej | |
(wo) | |||
Orłowianka Orłowo | 0-3 | Hermes Radłowo | 13 maja, 11:00 |
(wo) | |||
Zootechnik Kołuda Wielka | 3-1 | Kolorowi Krusza Zamkowa | 13 maja, 16:00 |
Kolejka 18 - 20 maja |
LZS Jeziora Wielkie | 3-1 | Zootechnik Kołuda Wielka | 20 maja, 14:30 |
Kolorowi Krusza Zamkowa | 6-2 | Orłowianka Orłowo | 20 maja, 11:00 |
Hermes Radłowo | 3-0 | Znicz Rojewo | |
(wo) | |||
Zjednoczeni Szarlej | 2-1 | Kujawiak Sukowy | 20 maja, 14:00 |
Gopło Kościeszki | 5-1 | LZS Kościelec Kujawski | 20 maja, 16:30 |
LZS Liszkowo | 2-2 | Kujawy Kozy | 20 maja, 15:00 |
Kolejka 19 - 26-27 maja |
LZS Liszkowo | - | LZS Jeziora Wielkie | 27 maja, 15:00 |
Kujawy Kozy | - | Gopło Kościeszki | 27 maja, 16:15 |
LZS Kościelec Kujawski | - | Zjednoczeni Szarlej | 27 maja, 15:00 |
Kujawiak Sukowy | - | Hermes Radłowo | 27 maja, 15:00 |
Znicz Rojewo | 0-3 | Kolorowi Krusza Zamkowa | |
(wo) | |||
Orłowianka Orłowo | - | Zootechnik Kołuda Wielka | 27 maja, 11:00 |
Kolejka 20 - 2-3 czerwca |
LZS Jeziora Wielkie | 1-2 | Orłowianka Orłowo | 3 czerwca, 14:30 |
Zootechnik Kołuda Wielka | 3-0 | Znicz Rojewo | |
(wo) | |||
Kolorowi Krusza Zamkowa | 3-1 | Kujawiak Sukowy | 3 czerwca, 11:00 |
Hermes Radłowo | 2-4 | LZS Kościelec Kujawski | 3 czerwca, 11:00 |
Zjednoczeni Szarlej | 2-4 | Kujawy Kozy | 3 czerwca, 14:00 |
Gopło Kościeszki | 6-0 | LZS Liszkowo | 3 czerwca, 16:30 |
(wo) |
Kolejka 21 - 9-10 czerwca |
Gopło Kościeszki | 5-2 | LZS Jeziora Wielkie | 10 czerwca, 16:30 |
LZS Liszkowo | 2-1 | Zjednoczeni Szarlej | 10 czerwca, 15:00 |
Kujawy Kozy | 1-1 | Hermes Radłowo | 10 czerwca, 16:15 |
LZS Kościelec Kujawski | 1-1 | Kolorowi Krusza Zamkowa | 10 czerwca, 15:00 |
Kujawiak Sukowy | 1-0 | Zootechnik Kołuda Wielka | 10 czerwca, 15:00 |
Znicz Rojewo | 0-3 | Orłowianka Orłowo | |
(wo) |
Kolejka 22 - 16-17 czerwca |
LZS Jeziora Wielkie | - | Znicz Rojewo | |
Orłowianka Orłowo | - | Kujawiak Sukowy | 17 czerwca, 15:30 |
Zootechnik Kołuda Wielka | - | LZS Kościelec Kujawski | 17 czerwca, 17:00 |
Kolorowi Krusza Zamkowa | - | Kujawy Kozy | 17 czerwca, 11:00 |
Hermes Radłowo | - | LZS Liszkowo | 17 czerwca, 11:00 |
Zjednoczeni Szarlej | - | Gopło Kościeszki | 17 czerwca, 14:00 |
Najbliższa kolejka 11 | |||||||||||||||
|
Noteć Inowrocław | 3:1 | Kolorowi Krusza Zamkowa |
2017-10-07, 15:00:00 boisko na Rakowicza |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 102, wczoraj: 186
ogółem: 1 340 563
statystyki szczegółowe